zet lahkub coL’st, naaseb 1.6′e?

Mai alguses pandi mitmed kõlakad liikvele seoses sellega, et Rootsi CS:S mängija Marcus ”zet” Sundström naaseb kodumaale ja hakkab taas 1.6′t mängima. Kuulujuttude ümberlükkamiseks tsiteeriti tema lepingut, kus oli kirjas, et leping lõppeb 2009. aastal. Praegu võivad kõik rõõmustada, sest rootslane vahetati CS:S koosseisus välja.

Mõndadele võib Marcus ”zet” Sundström näida kui võõras, teistele aga kui maailma üks parimaid. Rootslane lahkus Ninjas in Pyjamas’st 2007. aastal, et mängida compLexity eest CGS’s. Hooaeg CGS’s oli muidu edukas, võideti ohtralt mänge, juhiti edetabeleid, kuid lahkumise põhjuseks ei olnud mängija ise, vaid compLexity üldine mänedžer, Jason “1″ Lake.

“This was totally my decision, and a very difficult one to make,” said Lake. “I’ll miss that crazy Swede dearly, but compLexity is about winning, and that’s what I intend to do.” – states Jason Lake

CGS’st ja CS:S’st lahkumise järel võib Marcus ”zet” Sundström Counter-Strike 1.6 areenile naasta. Teoorias peaks zet’l, kes rohkem kui aasta koos ameeriklastega mänginud on, olema võimalus liituda mistahes tiimiga.

Praegune Rootsi 1.6 stseen on küll üpriski lukus. fnatic on oma algviisikuga päris kindel, viimati lisati Oskar “ins” Holm, kes samuti NiP’st 2007. aasta algul lahkus. Näib, et SK Gaming on end leidnud ja Counter-Strike troon tahetakse organisatsioonile tagasi tuua.

Mis siis veel Marcus ”zet” Sundström’le alles on jäänud, kas üks kahest gigandist teeb talendikale mängijale oma pakkumise?

Jälgige uuendusi, millega Marcus ”zet” Sundström võib tegeleda.

Ametliku compLexity avalduse leiab [URL=http://lacomplexity.thecgs.com/Zet_out_Hanes_In]siit[/URL].

Allikas: [URL=http://fragbite.com/?newsID=14235]fragbite[/URL].

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming