XyLigan ja Rob – Gravitas Gaming

Kui me alles eile saime lugeda seda, et Fnatic.wc3 sulges oma uksed siis selle parimad mängijad leidsid uue kodu sellises clanis nagu seda on New Russia e. NWRS. Nüüdseks on teada, et NWRS on ühendanud oma jõud Gravitas Gaminguga ning nad on pannud kokku uue lootustandva võistkonna, mis koosneb järgnevatest liikmetest :

Frozen
Rob
XyLigan
Quai
TitaN

Mida ütlesid selle kohta ka Gravitase mängijad :

Xyligan: “I am happy that I joined this new team and I really hope that we can be one of the top teams. I am proud that this team will be full of Russians players because we are going to practice together and it must be a really close team.”

RoB: “Well, I joined this very new team so I could have the chance to play with other Russians. I am happy with my decision and I hope our new team will show some good results. With a full lineup of Russians, we are going to practice together in Moscow and I think it will help us a lot to prepare for the battle with the top teams in wc3. Let’s do it together!”

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming