x3o võitis WCG USA!

USA üks parimaid tiime x3o võitis WCG USA, mis tähendab seda et tiim on kvalfikatseerunud WCG finaalidesse.

WCG USA toimus samal ajal Global Challengiga LA-s, nii et enamusel USA tiimidest oli võimalus proovida kvalifiktseeruda WCG-le

Paragaon of Virute ehk tiim, kes ellimineeris Taani supertiimi mTw Los Angeleses, oli lähedal võidule millest neil natuke puudu jäi. Nad näitasid väga ilusat ja südikat mängu winner-bracketi poolfinaalis, kus võitsid Team EG-d lisaajal, mis tähendas seda, et Team EG oli surutud mängima loser-bracketis. Kuid ega PoVile kauaks õnne ei jätkunud, sest pärast järgmist mängu pidid nad ka ise loser-bracketisse üle kolima kuna winner-bracketi finaalis võitis x3o neid skooriga 16:11. See tähendas seda, et PoV ja EG peavad üksteisest uuesti mõõtu võtma, kuid seekord loser-bracketi finaalis. Selleks mänguks suutis EG end kokku võtta ja nad võitsid PoVi, mis tähendas seda, et Paragon of Virtue jaoks olid mängud selleks korraks mängitud. Niisiis Grand-finalis kohtusid EG ja x3o ning nagu paljud arvasid kujunes finaal väga väga tasavägiseks. Mängiti siis ühe mapi võidu peale ( dust2 ). x3o näitas milleks tiim suuteline on ja võitsid 16:12.

x3o paigutati WCG Finaalides gruppi F, WCG ise toimub sellel aastal Saksamaal, linnas nimega Cologne

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming