WSVG – pidu läbi ..

WSVG – World Series of Video Games võrdles alles eelmisel aastal end PGA’ga (Profesional Golfers Association), et nemad on e-Spordi PGA. Tol hetkel oli tõesti kõik roosiline, ning 2006 hooaeg tõi neile sisse palju häid lepinguid, lisaks ka kuulsust. Nimelt võtsid nad üle kõik CPL’i suuremad sponsori lepingud, nagu näiteks Intel ning Coca-cola.
Esimesi mõõna märke oli märgata juba selle, 2007, hooaja alguses, kui nende juurest lahkus nende peamanager, Scott Valencia, kes preagu lööb laineid uue CGS‘ga.

Kõik ülejäänud WSVG võitlused, mis pidid toimuba LA’s, Stockholmis ning Londonis jäävad ära, lisaks sellele jääb ära ka Teleshow, mis pidi linastuma USA ühe suurima telekanali CBS eetris, tegu oleks ühe suurima e-Spordi läbimurdega USA tele-ekraanidel.

Siit võite lugeda, mida GMP, firma, kes oli WSVG taga, antud olukorra kohta räägib :

WORLD SERIES OF VIDEO GAMES CANCELLED

Effective immediately, Games Media Properties will no longer produce the World Series of Video Games. The remainder of the 2007 season in Los Angeles, London and Sweden is cancelled.

The World Series of Video Games launched with the goal of expanding interest and participation in competitive gaming. Over the course of two seasons, we have been honored by the strong support the community has shown in attending our festivals, and watching our competitions online and on television– all in record-setting numbers. We have been grateful for the generous support provided by Intel and other sponsors since our inception.

However, the continuing challenges of securing adequate revenues to sustain the production of the WSVG’s large scale events and television programming, in a very crowded field of competitive gaming leagues, has prompted us to re-evaluate our direction as an organization.

Unfortunately, the decision is to cancel the remainder of the WSVG season, as we shift our focus solely to growing our online advertising network of websites, which currently reach seven million users each month.

We are proud of the accomplishments and memorable entertainment we have provided through the World Series of Video Games. While we are sorry that this news will disappoint our fans and players, we are deeply appreciative that we have had the opportunity to contribute to the growth of eSports.

Games Media Properties

Kindlasti on see VÄGA suureks tagasilöögiks just Quake 4 ja World of Warcrafti vallas, sest peale WSVG nii suures ulatuses neid mänge ei mängitud, vähemalt võistlustel mitte. Lisaks on see tagasilöögiks Guitar Hero jaoks aga keda see mäng kotib?
See on ka põhjus, mida tuuakse enamuses välja WSVG ebaõnnestumise kohta, 2007 hooaja VÄGA halb mänguvalik. Ei olnud CS1.6′te, WC3′me ega ja StarCrafti.

Lisaks sellele, sain teada ka seda, et WSVG Louisville CSi võitjad (ainuke stop, kus oli CS) N69E28 (roccat) ei saa kätte ka oma võidetud auhinnaraha.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming