WoW päästis inimelu

Küll on viimasel ajal palju avalikuks tulnud artikleid, et arvutimängud on pahad ning need tuleks ära keelata. Nüüd aga jõudis Norra meediani põnev lugu selles, kuidas World of Warcraft päästis inimelu.

Kaheteistaastane Hans Jørgen Olsen elab Norras, maapiirkonnas. Ühel päeval läks ta oma kümneaastase õega metsaservale mängima, kui neid ründas ärritunud – te ei usu seda – põder! Algul läks põder kallale just tema õele, kuid poiss ei kaotanud olukorra üle kontrolli ning võttis esimese ettejuhtunud kaika kätte ning hakkas põtra sellega “kolkima” – see toimiski, põder kaotas tüdruku vastu huvi ning pööras tähelepanu poisile, mis andis tema õele aega põgeneda. Koheselt pärast seda aga kukkus poiss maha ning hakkas mängima surnud, mille tagajärjel kaotas põder tema vastu huvi ning arvates, et poiss on surnud, läks lihtsalt minema. Hiljem, kui Norra ajaleht küsitles poissi, et kust ta kõike seda teadis siis vastas ta sellele, et LVL30 juures õpid sa World of Warcraftis Hunteri skilli, mille nimi on Feign Death ehk siis sa “mängid surnut”, mis põhjustab selle, et kollid (mobid) enam sind ei ründa, just seda ta põdra vastu kasutaski. Kaikaga vehkimise osa õppis ta Warriori pealt, mis kannab nime Taunt (võtad kolli enda peale, tehes talle rohkem kahju)

Arvutimäng päästis järjekordselt inimelu!
[URL=http://nettavisen.no/]http://nettavisen.no/[/URL]
[URL=http://www.sk-gaming.com/content/15268-WoW_Saves_Children039s_Lives/#849343]SK-gaming.com[/URL]

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming