wooSai vabastab kolm mängijat

Taani tiim yourname on mänginud Saksamaa organisatsiooni wooSai all alates 13. novembrist. Häid tulemusi on tehtud, kuid motivatsiooni puuduse tõttu kolme mängija tee eraldub tiimist.

yourname tuli sel aastal väga hästi toime, enne ühinemist Saksamaa organisatsiooni wooSai’ga. Osalemine ESWC‘l, kus neil õnnestus alistada ALTERNATE aTTaX, käisid ka GameGune‘l, kus hoidsid kõrgel Taani lippu ja samuti osalemine kahel parimal Euroopa liigal, NGL-One ja Extreme Masters. Tiim ühines wooSai’ga kohe pärast nende viimast koosseisu muudatusi, kus fAg, hdN ja zecer ühinesid walth’i ja pzyclone’ga yourname’s.

20.12.07 andis tiim teada kolme mängija lahkumisest. Motivatsiooni puudus ja halvad omavahelised suhted sundisid tiimi tegema seda otsust.

Tiimist lahkuvad:

dk Marc “hdN” Jønsson
dk Flemming “zecer” Pedersen
dk Henrik “walth” Hecklen

Tiimi haldur Kasper “straube“Hansen, avaldas 20.12.07 järgmist:

“Täna soovime avaldada kolme mängija lahkumist Taani CS-tiim wooSai’st. walth, hdN ja zecer ei esinda enam wooSai’d, samal ajal pzyclone ja fAg panevad kokku uut tiimi. Vana tiim suutis teha mõned päris head sooritused aja jooksul, kuid nad olid mixtiim kogu see aeg. Uue tiimiga oleme valmis 2008′ks nii väga kui vähegi saab ja loodetavasti suudame tõestada, et me kuulume parimate sekka nii ülemaailmsel, kui ka riigi tasemel. Me arvame, et uus tiim avaldatakse uue aasta alguses. Tagatipuks tahaksin kinnitada seda, et me jääme wooSai alla tuleval aastal. Head õnne edaspidigi kutid.”

wooSai jätkab 2008. aastal Taani tiimiga. Tiim teeb puhkuse, et leida kolm uut mängijat täitmaks kolme tühja auku wooSai’s.

wooSai koosneb hetkel ainult järgmisest kahest mängijast:

dk Magnus “pzyclone” Borg Hansen
dk Rasmus “fAg” Møller Thomsen

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming