WCG lubab silentruni

Lõpuks ka üks ratsionaalne otsus WCG juhtkonna poolt, silentrun ehk siis duck’i (kükitamise) spammimise abil liikumine on tehtud legaalseks. Seda eelkõige sellepärast, et eelmine aasta oli küllaltki palju probleeme tühise asja tõttu.

Pärast seda pakkus WCG juhtkond välja mitu lahenduse varianti sellele, millest üks oli WCG modi loomine, mis oleks aga kulukas ja tülikas ning teise variandina antud reegli eemaldamise. Tulemuseks saigi duck-jumbi eemaldamine, kuid siiski lisati juurde ja uus reegel. Nimelt on nüüd keelatud bindida mouse scrollile +duck. Veel üks huvitav uuendus on see, et igal võistkonnal võib olla nüüd ainult üks coach (et nende arvates oli varem neid rohkem, samas ei lubatud mitte kedagi reaalselt tiimi selja taha) ning sellel coachil on õigus teamiga rääkida iga roundi alguses freeztime ajal, mis on 15 sekundit pikk.

Antud reegleid hakkame kasutama ka WCG Estonia 2008 ajal.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming