WCG Estonia toimub ONLINE

Lõpuks otsustati kvalifikatsioonivooru küsimus Balti riikides. Päris kaua arutleti, pakuti, Läti suutis isegi leida koht oma kvalifikatsiooni ja finaali jaoks ja ootas vastust teistest riikidest. Me hoiatasime neid ette, et vara rõõmustada, sest just Samsung annab seda vastust, mis otsustab kõikide 3 riiki saatust. Ja tuligi selge EITAV vastus, kus on kõik selgelt öeldud.

” For Samsung it is better to organize WCG online tournament, not offline, because of controversity of gaming topic etc. Honestly speeking this project does not improve or enhance our brand image, to my mind it rather endangers it. ”

Vot sellised siis asjad, kallid lugejad. Tuleb siis korralikult võidelda cheateritega ja teiste kahjuritega meie väikses ühistus. Mis registreerimist puudutab, tuli info, et iga tiimi pealt võetakse 250 eeki (u. 15 eur) või 50 eek ühe liikme pealt.Osa rahast läheb serverite üüri jaoks ja muude vajaliku asjade peale. Selle raha eest saame üürida kõige parimaid servereid, et eemaldada online turniiri puudusi, aga teha seda korralikult ja lõpuni on kahjuks võimatu.

Nii et, lugupeetud osalejad, pange raha valmis ja tehke kõvasti trenni et oleks rohkem võimalust teenida finaali sõidule Saksamaale või vähemalt saada kolm esimest kohta Eesti valikukvalifikatsioonis.

Muideks, igast riigist pääseb edasi online-finaali 4 tiimi, kokku tuleb 12 tiimi/mängijad. Neid jagatakse neljaks grupiks, igas 3 tiimi. Igast grupist saab edasi 2 tiimi, edasi on ‘double elimination’. Kõik need jagamised toimuvad peeriodil 20. kuni 24.august. Eesti kvalifikatsiooni võistlused toimuvad samuti ‘double elimination’ süsteemi järgi. Täname tähelepanu eest!

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming