WCG 2008 + hääletus

Pole palju aega möödas eelmise aasta WCG’st, kui olen ma saanud juba ametliku info omanikuks järgmise aasta WCG 2008 kohta.

Kõigepealt aga pööraks Teie tähelepanu sellele, et teil KÕIGIL on võimalik anda oma panus WCG 2008 mängude väljaselgitamisel. Selleks ei pea te midagi eritilist tegema, lihtsalt häälega sellel järgmisel lehel > [URL=http://www.worldcybergames.com/poll/selection2008.asp]WCG Hääletus 2008[/URL]

WCG 2008 toimub 5-8. november Kölnis, Saksamaal
Sinna sõidavad iga riigi parimad võistkonnad/mängijad – Baltikumist ainult 1 parim (baltikumi parim)

Nüüd kaks väga tähtsat kohta, mängud ning Eesti eelvoor

Mängud : 80% on kindel, et tuleb Counter-Strike 1.6, vähem tõenäoline, et tuleb Source ning täiesti on välistatud promode. See peaks olema väga hea uudis suurimale osale osalejatest.
Kindlasti on sellel aastal kavas ka Warcraft 3:TFT
Peale selle on veel lahtine, kas tuleb Stracraft: BW või Starcraft 2 – tõenäoliselt tuleb SC2 (sest seda soovib just Blizzard).
Veel seoses Blizzardiga, suurepärane uudis kõikidele MMORPG sõpradele, väga tõenäoline, et selle WCG 2008′l toimub ka World of Warcrafti võistlus, süsteemiks on pakutud 3vs3 formaat.
Lisaks on veel kindlasti sees rallimäng, mis peaks olema Need For Speed : ProStreet.

Kindlasti on kavas ka 4 XBOX’i mängu, või mõne muu konsooli oma, kuid need Eesti publikut eriti ei kõiguta, miks ? lugege edasi.

Eesti eelvoor toimub ONLINE , iga mängu 4 (võimalik, et ka 6) parimat võistkonda/mängijat sõidavad Baltikumi finaali, mis toimub Riias, Lätis. Toimumiskohaks on ArÄ“na RÄ«ga (pilte vaadake altpoolt – samas kohas toimus ka Sensation White) ning toimumisajaks on märgitud septembri algus

Arēna Rīga

Arēna Rīga

100% on mängud teada veebruari alguseks.
Peale selle olen ma ka WCG 2008 korraldaja ning kuna võistlus ise toimub online siis hakkan ma kindalsti otsima ka adminne, antud ürituse läbiviimiseks. Teil kõigil on võimalus selleks saada ! Aga kõigest sellest lähemalt, kui aeg käes on.
Seni aga hääletage oma lemmikute poolt!

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming