Virtus.pro kvalifitseeris ESWCl- nimega pro100.

Virtus.pro pidi osalema sellel nädalavahetusel Ukraina ESWC kvalifikatsioonis, kuid nad olid tõkestatud korraldajate poolt. Kuid tiim osales ikkagi kvalifikatsioonis nimega pro100 ja nad lõpetasid võidukalt.

Kui Virtus.pro asendas Sally Kane-i vastu, siis tiimis oli kolm ukrainalast ja tiim loeti Ukraina tiimiks. Tiimil polnud lubatud enam kvalifitseerida Venemaa ESWC kvalifikatsioonis kuna tiimis oli kolm Ukrainlast ja nad peaks kvalifitseerima Ukraina kvalifikatsioonis.

Kuid eile, oli Virtus.pro tõkestatud mängimast Ukraina kvalifikatsioonis, põhjuseks toodi, et Virtus.pro on “Russian project” ehk Vene projekt. Teisest küljest vaadatuna on ESWC reeglitest selgelt kirjas, et tiim tohib mängida rahvuslikus kvalifikatsioonis, kui ta on reeglitega lubatud, vähemalt kolmel mängijal tiimist peab olema kodakondsus riigist, kus kvalifikatsioon toimub. Kuid Virtus.pro-l polnud ikka lubatud mängida Ukraina kvalifikatsioonis.

Allaandmise asemel tiim registreeris ennast nimega pro100, ausalt tuntud Ukraina organisatsioon. Ilma probleemideta said nad Ukraina ESWC kvalifikatsioonis osaleda. Ukrainlaste enda üks lemmikuid olid kindlasti Amazing Gaming ja HellRaisers (Mängisid nimega Bullet). Amazing Gaming mängis Ukraina ESWC kvalifikatsiooni Suures finaalis vastamisi pro100-ga (Virtus.pro-ga).

Suur Finaal

Amazing Gaming vs. pro100

de_inferno – Amazing gaming 13:16 pro100
de_nuke – Amazing gaming 9:16 pro100

Kas Virtus.pro mängib edasi nimega pro100 ESWC Suures finaalis või kas nad panevad tagasi Vene nime (Virtus.pro) ei ole veel teada. Virtus.pro on nüüd valmis ESWC Suureks finaaliks San Joses Augusti lõpus.

Virtus.pro / pro100

Ioan “Edward” Sukhariev
Mykhailo “Kane” Blagin
Alexey “LeX” Kolesnikov
Roman “ROMJKE” Makarov
Danylo “Zeus” Teslenko

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming