Valga Lanparty 2008

Valga lanparty 2008, toimub Valgas ja algas eile. Mina olen ise hetkel kohapeal, võistlusmängudest on kavas ära olnud “Jewel Quest” & “Colin Mcrae: Dirt”, kuid plaanitud kolmas mäng “Warcraft 3″ alles tuleb. Lanparty uksed avati 25 oktoobril kell 11.00 hommikul.

Lanni pildid tulevad homme või täna õhtul, sõltub kuidas ma jõuan, hetkel on mul osad pildid arvutis olemas, kuid hetkel uploadima ei hakka. Valga lanparty on igal aastal toimunud juba 2005ndast aastast.

Eile oli kohal ka Tallinna arvutiklubi esindaja, kes tutvustas meile “Wii Sports-i”. Kõigil oli võimalik sõbraga järele proovida, kuidas on võimalik Wii peal Tennist mängida või lüües sõber knock-outi, kuid seda loomulikult poksis.

Negatiivseks pooleks on toitlustuse puudumine, kuid väike toidupoolis on olemas: Limonaad, saiakesed, küpsised – kõigil võimalik võtta. Nälga päris ju ei jää ;) .

Kohale tuli üle 40ne inimese plaanitud 30nest.

Mitteametlike mängudena on ära peetud juba palju “World of warcrafti”, “Command & Conquer: Generals” on väga palju mängitud. Ise olen kõige rohkem mänginud “GTA San Andreast Multiplayeris” ja “Counter-Strike 1.6″-te. “Audiosurfi”-s ja “Rune”-s on ka peetud lahinguid.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming