Uus MSI tehnoloogia – videokaart tolmust puhtaks

Tolm arvutites vaevab meid alatasa. Peamisteks probleemideks, mida tolm põhjustab on arvuti temperatuuri tõusmine, mille tagajärjel muutub arvuti lärmakamaks. MSI on leiutanud uue tehnoloogia, mis kannab nime Dust Removal Technology (tolmueemaldamise tehnoloogia), mis on mõeldud MSI videokaartidele.

Tolm koguneb igapäev arvutisse ning pahatihti jääb see sinna kinni. Enam ei ole vaja viia oma arvuti hirm kallisse tolmupuhastusse, sest MSI uue tehnoloogia abil on lõpuks probleem leidnud lahenduse.

Temperatuur

MSI katsetele tuginedes võib olla puhastatud ventilaatori ja tolmuse ventilaatori temperatuuri vahe kuni 15 kraadi. MSI tolmupuhastus vahendiga töötavad ventilaatorid 30 sekundit tagurpidi mille tulemusena eemaldatakse tolm eelmisest sessioonist.

Kahjuks pole see otseselt probleemi lahendus, sest tolm säilib arvutis edasi. Kuid tõestatud on, et see hoiab arvuti osad (videokaart, emaplaat jne) puhtamana kui tavaliselt. MSI tolmupuhastus tehnoloogia hakkab tööle ainult arvuti käivitamisel ning välja lülitamisel. Hetkel saab kasutada seda tehnoloogiat MSI N580GTX Lightning Xtreme Edition videokaardiga, kuid õigepea on oodata ka lisa.

Allikas

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming