Ülevaade Roccat Kova[+]

Võttes hiire pakendist välja jäi koheselt silma hiire kergus, andmete järgi 90g. Hiire pealmine osa on pehme ja mugav ja pika kasutuse peale ei hakka ta kätt hõõruma. Hiire paremale poole on graveeritud Roccati nimi, mis esmapilgul võib-olla tundub häirivat, kuid kui kasutad ei pane seda tähelegi. Hiire mõlemal pool on Easyshift nupud, millega saad muuta peaaegu kõike, alustades Windows’i hääle tugevuse muutmisest ja lõpetades hiire DPI muutmisega. Kova[+] näeb välja mõlemalt poolt samasugune, mis tähendab seda, et seda saavad kasutada nii vasaku-, kui ka paremakäelised ja samuti on ta reguleeritav Roccati enda spetsiaalse tarkvaraga. Vastavalt kasutaja soovile saab valida mitme erineva DPI vahel (400 kuni 3200-ni). Üks huvitav asi veel, mis tähelepanu väärib – kui muudad hiire DPI-d Easyshift nupuga, siis programm arvutis teavitab häälega, mis “sensitivity” on parajasti valitud. Hiire valgustust/värve saad ise oma maitse järgi selekteerida 7 erineva värvi vahel. Soovid, et värvid vahelduks koguaeg  iga teatud aja tagant või on meelepärasem üks konkreetne värv?

Active Multicolor Cycling – iga natukese aja tagant hiire valgustus kustub ja hakkab uuesti põlema uus värv.

Polling Rate – hiire reageerimiskiirus. Tavaline USB Polling Rate on 125 Hz, kuid selle tarkvaraga saad muuta kuni 1000Hz. Miks 1000Hz on parem? Kui 125 Hz puhul on reaktsiooniaeg 8ms, siis 1000Hz-ga on  reageerimisaeg 1 ms.

 

YouTube Preview Image

 

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming