TTÜ LAN2013 toimub 01.03 – 03.03

Aeg: 1-3 märts
Koht: TTÜ Aula
Kohti jätkub 200-le esimesele

Registreerimine avatud! Vaata SIIT!
Võrreldes möödunud aasta kevadega, on tänavune e-Sport suuremalt keskendunud strateegia valdkonnale. Tegevust on planeeritud reedest pühapäevani. Peakavas on League of Legends, millele lisanduvad mänge FPS ja ralli valdkonnast ning sotskava!

Kavas on järgnevad mängud:

League of Legends (5v5 EUW serveris)( Photopoint Dota 2 (5v5)
   
 Call of Duty 4 (3v3)  Flatout 2
Turniirid, tasud ning korraldus
Tõsisematele mängijatele on peakvas League of Legends.
Sedapuhku on TTÜ e-Sport raames peakavas League of Legends 5v5 turniir. League of Legends turniiri puhul kethtib eraldi turniiri pilet, eelmüügist 15€/inimene ja kohapeal 20€/inimene, millest 10€ läheb auhinnafondi. Meeskondlikul registreerimisel ning maksmisel on summad vastavalt: eelmüügist 5*15€ ehk 75€ ning kohapeal 5*20€ ehk 100€.

Auhinnafondi enda suurus sõltub turniirist osavõtvatest meeskondade arvust. Oleme arvestanud kuni kahekümne (20) meeskonnaga, mille puhul kujuneks auhinnafondi suuruseks 1000€ (kümne meeskonna puhul 500€), mis läheb ka top 3 meeskonna vahel jagamisele järgmiselt: esimene koht 50%, teine koht 30€ ning kolmas koht 20%.

League of Legends turniirist osavõtjatel on õigus ja võimalus osaleda ka pühapäevamängijatele mõeldud turniiridel (CoD4, Dota 2 ning FO2), kuid peavad arvestama ajakava kattumistega ning kattumise korral peab valima, millisest turniirist parasjagu osa võetakse.

Kõrvalkava ja pühapäevamängijad.
Pühapäevamängijatele on kavas Call of Duty 4, Dota 2 ning FlatOut 2. Neist mängudes võivad osa võtta kõik külastajad. Nende mängude puhul oleme arvestanud, et ei oleks ajalisi kattumisi, mis annaks võimaluse kõigil osa võtta kõikidest mängudes.

Kui League of Legends turniiri puhul on konkurents suurem ja tõsisem siis pühapäevamängijatele mõeldud mängude puhul on see palju väiksem ning võidu võimalus on suurem, eriti FlatOut 2 puhul, kus ka kõige vilunum võib jääda viimaseks.

Küll aga ei ole võimalik pühapäevamängijatel osa võtta League of legends turniirist. Sellest osa võtmiseks on vajalik tasuda League of Legends turniiri pilet. Kui külastaja on soetanud juba tavapileti siis tal on võimalik ühenda ka meeskonna olemasolul League of Legends turniiriga, kui tasutakse League of Legends turniiiri auhinnafondi osa, 10€. Igasuguse pileti puudumisel peab tasuma vastavalt eelmüügist ostes 15€ või kohapealt ostes 20€.

Osalsutasud ja maksmine
Tavapilet on mõeldud kõigile, kes soovivad osa võtta üritusest. Ka neile, kes ei soovi osa võtta ühegist turniirist. League of Legends turniirist osa võtmiseks on vajalik League of Legends turniiri pilet.

Tavapilet:
* Eelmüügist 5€/külastaja
* Kohapeal 10€/külastaja.

League of Legends:
* Eelmüügist 15€/külastaja
* Kohapeal 20€/külastaja.

Meeskondliku registreerimise korral:
* League of Legends puhul on hinnad vastavalt: Eelmüügist 5*15€ ehk 75€ ning kohapeal 5*20€ ehk 100€.
* Call of Duty 4 puhul on hinnad vastavalt: Eelmüügist 3*5€ ehk 15€ ning kohapeal 3*10€ ehk 30€.
* Photopoint Dota 2 puhul on hinnad vastavalt: Eelmüügist 5*5€ ehk 25€ ning kohapeal 5*10€ ehk 50€.
PS! FlatOut 2 on individuaalne.

Rohkem infot üritusest: SIIT!
Facebook Event: SIIT!
Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming