Trenniga täpsemaks?

USA ülikoolid on alati meid rabanud mitmete, täpsemalt öeldes, mitte eriti otstarbekate avastustega. Nüüd on nad välja tulnud millegi sensatsioonilisega – igast mehest/naisest võib saad HeatoN.
Nimelt on USA ülikoolid välja töötanud programmi, pigem siiski treenimisviisi, mis aitaks sul parandada aimi.
Otseselt ei ole muidugi see projekt seotud just aimiga, kuid asjatundjad tahavad rakendada seda just aimi parandamise mõttes.

Projekt ise seisneb selles, kuidas paremini treenida neid käelihaseid, mis vastutavad kordinatsioonist tingitud täpsusega.
Tegelikult on teada fakt, et kui lihas teeb kogu aeg ühte ja sama liigutust siis ta “väsib ära”. Liigestele võivad tekkida lisa “munad” peale. Samas väga aktuaalne probleem, kui minu käest küsite, olles olnud arvutit kasutanud aktiivselt 10 aastat võin öelda, et parema käe liiges, mis asub kohe käelaba kõrval on teistsuguse kujuga, kui vasaku käe oma. Te võite seda ise ka järgi vaadata enda käte peal, painutage käed ettepoole alla ning märkate, et paremal käel on liiges pealt teise kujuga, rääkimata siis lihastest, mis teevad pidevalt “vasakule-paremale” liigutusi.
Teaduse keeles nimetatakse seda aga RSI/CTD hälbeks e. komplikatsiooniks. Pikemalt välja kirjutatuna oleks siis repetitive strain injury (RSI) ja cumulative trauma disorder (CTD).

USA teadlased on siis välja tulnud moodusega, kuidas seda ravida, loobumata samas arvuti kasutamisest, sest see on kergelt öeldes igapäeva teema.

Siin on üks osa sellest artiklist, lisaks on nad välja töötanud spetsiaalsed mapid CS’is, et parandada käelihase/liigese tööd

For visualization purposes, picture a common area of a map from a first-person perspective. Think about the angles, the X-Y distances of those angles from your resting crosshair position and points in which enemies are common. Now imagine a grid with no depth over lining the area. Imagine that for roughly every head width, there is a small focus point among the many grid lines. If you do this properly, you should be seeing a picture-perfect way to train as many angles and distances as you like. I’ve personally gone as far as to create a custom map with many different points plotted against a wall in an attempt to fully realize my own effectiveness at recalling muscle memory.

Artikkel ise asub siin [URL=http://chicagochimera.thecgs.com/index.php?s=news&id=3576]: Chicago Chimera[/URL]

Musklimälu map de_muscle

Ja seda projekti nad kavatsevad ka turustada suure raha eest, go USA!

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming