ToD lahkub 4Kingsist

Euroopa üks tituleeritum Human otsustas oma lepingu lõppedes lahkuda oma leivaandja juurest. Nimelt käib jutt ToD‘st, kes on ametlikult Euroopa enimteeniv ning enimtituleeritud Warcraft3:TFT mängija. Mängija, kes kunagi alustas oma teed diablost ning starcraftist on võitnud Warcraft 3′mes mitmeid suurvõistlusi – üks väheseid Eurooplasi, kes esineb edukalt ka Aasias. Peale selle on ta ka eSport Award 2007 võitja, kui parim aasta mängija.

Lahkumise peamiseks põhjuseks seisab aga see fakt, et tema leping lõppes ning osapooled ei suutnud leida mõlemale sobivat lahendust ning otsustasid edaspidi mitte koos tegutseda.

Siin ka väike lõik sellest, mida Yoan “ToD” Merlo kirjutas 4Kingsi saidil :
It’s a very sad day for me to part way with the team i have played so long time in. I had alot of fun in 4kings and don’t regret a single thing. I wish everyone in the team the best of luck for the future. We’re still friends and I hope we’ll always be even when we are no longer playing this game together.

Info uue tiimi kohta, kuhu Yoan võiks liikuda on hetkel udune. Ainukesed võistkonnad, kes suudaksid Merlole head palka pakkuda on SK ja MYM, kuid kas ta liitub nendega? Seda näitab aeg. Mina omaltpoolt soovin Yoanile edu.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming