Taani ja Hispaania avavad ENC finaalid

Euoopa Rahvusvaheline Meistrivõistlustel on lõppenud grupi mängud ja neli tiimi mängivad see nädal finaalides ja need toimuvad GC’l Leipzigi linnas Saksamaal.

Euroopa riigid on võidelnud nelja esimese koha pärast. Rootsi, Taani, Saksamaa ja Prantsusmaa kvalifikatseerusid alguses, aga kui saime teada, et Prantsusmaa ei saa kohale tulla, võeti Hispaania nende asemele. Rootsi ja Taani tulid mõlemad grupi mängudest ilma ühegi kaotusega, mis arvatavasti paneb neid suurteks kandidaatideks kulla kohale. Eelmise hooaja võitjad Poola, seekord finaalidesse ei jõudnud. Taani läheb vastamisi Hispaaniaga ja nad alistasid tiitlikaitsjad poolakad grupi mängudes. Kas Taani suudab Hispaania võidujada lõpetada või üllatab meid Hispaania? Mängitakse üks mäng, mis valitakse ennem mängu.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming