SK Gaming sai uue partneri

Uue partneri nimi on Fucapo. Fucapo toodab närimiskumme, mille sees on kofeiini ja arvatavasti ka midagi muud, mis turgutaks mängurit ja annaks talle energiat. Neid saab vabalt osta SK Gamingu koduleheküljet, kelle huvi on.

Fucapo tegevdirektor Maar Klinge Jacobsen:

“Tekitades endale sellise võimsa tiimi partneriks, tähendab Fucapole väga palju. Me keskendume energia produktide valmistamisele E-spordis. Toetades tiimi oma produktidega, saame parandada ja uuendada oma produkte. Ilma mängijatega, kes meile tagasisidet andsid, ei oleks me kunagi vähendanud kalorite arvu portsjoni kohta ja nüüd me teame, kui tähtis on reaktsiooni kiirus. Kui meil on mängijaid, kes meie produkte kasutavad, saame arendada kvaliteeti.”

Fucapo turustaja Dominic Multerer:

“Oleme uhked, et meil on SK partneriks ja oleme kindlad, et sellest tuleb kasulik sugulus tervele E-spordi kommuunile. See on maailmaklassi organisatsioon, mis tõstab esile väga uskumatuid mängijaid. Loodame, et meie produktid aitavad neil tulevikus oma eesmärkideni jõuda. See, et SK omab väga head kuulsust üle maailma, tõstab ka meie positsiooni edaspidistel turgudel.”

Fucapost lähemalt:

Fucapo on keskendunud kommi toodetele, mis maitsevad hästi, kus on vähe kaloreid ja kus on väga palju tooteid, mis on naturaalselt aktiivsed lisaained. Me keskendume oma klientide vajadustele ja usume, et vastastikune side aitab kaasa tootmisele häid ja innovatiivseid produkte, mis on kavandatud toetama meie kliente paljudes kohtades nende elus. Sealhulgas ka LAN’idel. Suure LAN ürituse ajal mängijad vajavad reguraalselt energiat, et olla ärkvel ja, et olla keskendunud 12 tundi päevas, mitu päeva järjest. See sunnib paljusid mängijaid jooma energiajooke. Meie tooted on disainitud just pakkudes energiat. Ja seda hästi palju. Aga tooted on väiksed ja rohkem käepärasem, 15-20 vältel 95% kofeiinist väljub nätsukummist ja imbub kehasse. Energiajook teeb seda, aga 45-60 minutiga. ”

Lähemalt saate tootega tutvuda, www.fucapo.com

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming