Sellel aastal avastati, et keskmine mängur on 37 aastane

Lombitagune meelelahutustarkvaratootjate assotsiatsioon ESA on avaldanud oma iga-aastase raporti. Selles kajastatud küsitluse viis läbi Ipsos MediaCT ning uurimisalusteks on 1200 majapidamist, milles leidub mängukonsool. Tulemused näitavad laias laastus trende mängutööstuses ning kajastab ka olulisi muudatusi, millest tuleviku vaates kindlasti tähelepanekuid peaks tegema.

Sellel aastal avastati, et keskmine mängur on 37 aastane – see aga näitab selgelt, et enamus küsitletutest on arvutimängudega sõber ka vanemas eas. 18 protsenti mänguritest on alla 18 aastased, 53% vahemikus 18-49 aastat ning lausa 29 protsenti on üle 50 aastased. Statistika näitab, et vanus tõuseb aasta-aastalt ning arvutimängud pole pelgalt enam noorukite meelelahutuseks. Sooline seis kummutab järgmise müüdi – 42 protsenti on naissoost, 58 protsenti mehed. Seega seis on üpris võrdeline ning jutud noorte meeste kollide nottimise sõltuvusest on muutunud müüdiks.

Allikas

 

1 kommentaar
  • gaming12
    31. juuli 2011
    Kirjuta vastus #1

    tere ma tean ühte kohta kust saab tasuta mänge tõmmata nii kui ütlen lk ja need tulevad alles välja iga sugu mänge psp pc ps2 wii xbox kõik neid m2nge saab t6mmata ja saab otsida k6ige uuemat mangu näiteks k6ige uuem m2ngu saad t6mmata praegu Harry Potter And The Deathly Hallows part 2 :D annan lk teile ja mis tasu mina saaksin :D :D

    http://www.gamestorrents.com/

Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming