Qpadi uus klaviatuur MK-80

Täna nägi ilmavalgus uus Qpadi mänguritele mõeldud klaviatuur MK-80! Klaviatuur on suunatud pro mängitatele ja nõudlikutele entusiastidele. Qpad lubab tuua sellega uue mõõtme mängukogemusse. Erinevalt tavalistest klaviatuuridest on see väidetavalt täpsem ja kiirema reageerimisajaga.
Teistel klaviatuuridel on lühike eluiga, vananevad küllaltki kiiresti, mille tulemusena reaksioonikiirus muutub puudulikuks. Tekivad viivitused, kohmakus. Enamus mänguritele ning professionaalsetele masinakirjutajate on kõik tunnetuse küsimus, see on koht kus MK-80 tõeliselt särab.
Iga klahv on ehitatud selliselt, et ta kestaks vähemalt 50 millionit vajutust. Tootjapoolne tungiv soovitus – võimalusel kasutada PS/2 pesa (USB-ga toimib ta natukene aeglasemalt). PS/2 võimaldab piiramatu arvu samaaegseid vajutusi, lubades arvutil suunata kogu jõudluse mängu jooksutamisele.
Qpad esitleb MK-80 fännidele, mänguritele ja üldse kogu maailmale  esmakordselt Norra suurimal mängurite kokkutulekul Hamar’is.
Saadaval mai 2011.

 

1 kommentaar
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming