Portal 2 staar Wheatley hääl võib tulevikus muutuda.

Stephen MerchantKoomik Stephen Merchant: “Ma ei ole kindel, kas ma olen suuteline tulevikus Wheatley häält veel salvestama, sest see oli üks kõige väsitavamaid asju mis ma olen eales pidanud tegema.”

Stephen selgitas, et ta tahtis teha head tööd mis osutust väga väsitavaks. Vahel tuli tal karjuda ja häälitseda tunde oma kabiinis ning kujutada ette, et ta liigub mööda koridore ning kukub alla suvalistest kohtadest.

Tuleviku kohta ütles ta ainult seda, et ta ei ole kindel kas ta on suuteline veelkord sellist asja tegema. Rõõmu valmistas talle aga see, et Portal 2 oli edukas  ning ainuüksi juunis müüdi üle 3 miljoni mängu ainuüksi PC’le.

Mis puudutab aga Portali teist staari GlaDOS’i kelle hääle autoriks on Ellen McLain siis tema tulevik näib helge, sest Ellen abistab hetkel Valvet ühe salapärase uue mänguga.

Allikas

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming