Playzeek

Playzeek kujutab endast midagi sarnast, nagu kujutab Gather-Network.

Süsteem on kindlasti oluliselt parem. Kui Gatheris on eristatud kindlasti “premiumi” (ehk nende kes maksnud on) ning tavakasutajate mängud, siis Playzeekis on asja oluliselt muudetud – Selliseid asju on, kuid neid on 10% kõigist mängudest.

Samuti on Playzeekis ka kindlatele riikidele lubatud mängud ainult (Sõltub sellest kes gatheri teeb – kas ta valib näiteks “Only Sweden” või “International”) ei pea ühendama läbi ircu või mingi webgatheri. On üks üldine leht, kus on lihtne ning väga hea ühendada. Süsteem on oluliselt kiirem, sest kõik on koos ühel lehel.

Lisaks on ka Anticheat, milleta lehte külastada ei saa, selle installid endale arvutisse ning saad mängida (Serverist saad samuti kicki, kui seda peal pole).

See anticheat on VOIPlay – Ühendab endast häälegarääkimist (Jah, saate rootslaste ja soomlastega juttu ajada mikrofoniga) ning ka anticheati. Samuti saad läbi selle rääkida chatis sõpradega.

Lehel on ka kaks ranki: Üks on XP rank, teine on skillrank. XP ranki teenid tehes erinevaid ülesandeid (näiteks esimene level on, et pead tegema 5 tapmist). Teine on skillrank, seda saad mängides erinevaid gathereid või pubisid. Sõltub sinu fragidest, surmadest, plantimistest, defusimistest ning loomulikult enesetappudest ning teamkillidest.
Parandatud on ka bännisüsteemi – banne teenid juhul kui teamkillid aktiivselt või lahkud gatherist enne aega ( saad tunnise banni algselt).
Mängida saab ainult STEAMIGA.
Kui te otsustate registreeruda, siis saate seda teha lingil:
www.playzeek.com
Või osutades abi minule ning registreerudes:

http://www.playzeek.com/index.php?key=register&code===QTUNGePRVS14kaG9mWX9WP

Referal code: ==QTUNGePRVS14kaG9mWX9WP

Edu teile, ning vabandan kirjavigade pärast, sest kell on 1 öösel ning ma pole hetkel just kõige kainema mõtlemise juures.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming