Platvormid

Ülevaade enamlevinud platvormidest:

 

Playstation 3 (PS3) on videomängu konsool Sony Computer Entertainment-ilt. PS3 sisaldab võrgus mängimise teenust PlayStationNetwork. Lisaks võrgus mängimisele oskab PS3 küllaltki robustselt taasesitada videoid ja muusikat ning kuvada pilte.

 

Xbox 360 on mängukonsool, mille Microsoft tootis ja arendas koostöös IBMiga @ Austin, ATI ja SiS. Selle konsooli Xbox Live teenuse abil saavad mängijad võistelda reaalajas ja laadida alla arkaadmänge, mängude demosid, trailereid, TV-sarju ja filme.

 

PC (Personaalarvutit), mis on peaaegu igal inimesel kodus, kasutatakse tavaliselt tekstitöötluseks, veebis surfamiseks, mängude, videode ja muusika mängimiseks jne. Lisaks sellele on videomänge võimalik ka arvutis mängida.

 

Wii on Nintendo kodukonsool. Wii tunnuseks on tema juhtmeta pult Wii Remote, mida saab kasutada käes hoitava osutusseadmena ja mis tuvastab liikumist kolmemõõtmelises ruumis ning WiiConnect24.

 

WiiU on Nintendo mängukonsool, millele sobivad kõik Nintendo Wii mängud. Konsoolil on võimekas IBM Power multi-core protsessor ja AMD Radeon™- HD GPU (graafikaprotsessor). Gamepadil on küljes kaamera, mikrofon ja kõlarid ning sellega saab juhtida telerit.

 

Nintendo 3DS on Nintendo toodetav kahe ekraaniga pihuarvuti-mängukonsool. Konsoolil on mikrofon ja traadita interneti ühendus WiFi. Nintendo 3DS-i üks ekraanidest on autostereoskoopiline 3D-ekraan.

 

 

 Nintendo DS on Nintendo toodetav kahe ekraaniga pihuarvuti-mängukonsool. Konsoolil on mikrofon ja traadita interneti ühendus WiFi. Nintendo DS-i kahest ekraanist elumine on puuteekraan.

 

Playstation portable (PSP) on Sony esimene pihukonsool. Konsool kasutab optilise diski formaati UMD ning erineb teistest sarnastest konsoolidest ka oma suure ekraani, erinevate meedia salvestamise võimaluste ning internetiühenduse poolest.

 

PlayStation Vita on Sony poolt toodetav PS pihukonsool. Vital on sisseehitatud mikrofon ja stereo kõlarid ning tagaküljel puuteplaat . Samuti on konsoolil kaks kaamerat, GPS ning see on võimeline ühenduma nii 3G, WiFi, kui Bluetooth’iga.

 

 

Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming