On ilmunud SK Gaming MasterCard

Tutvustame teile SK Gaming MasterCardi – see on aksepteeritav ettemaksu kaart Euroopa mängurile. Nüüd saadaval SK-blue (sinine) ja eksklusiivselt SK Insaider – gold (kuldne) – praegu ostes 19,5 EUR-i (ligikaudu 306 EEKi)

Kaart töötab nagu teisedki MasterCardid. Praeguseks on kaart saadaval ainult Euroopas, plaanide järgi ühinevad Ameerika ja Aasia ka 2010. Kas soovite midagi osta, maksta arveid, või hallata oma kulutusi paremini, siis on teil lihtne, tõhus ning lihtsaim viis kasutada ja hallata oma raha, väidab Jens ‘lenni’ Wundenberg

Mida saab teha kaardiga?
* sularaha välja võtmine üle kogu maailma
* tolli-vaba kaubandus
* online-pangateenus
* raha ülekanded teistele pangakaartidele reaalajas

Jääme ootama, millised soodustused veel lisanudvad kaardi omanikele. Esimese hooga mina isiklikult seda endale ostma ei tormaks. Kui sul on olemas Eestis pangakonto, siis saad üle interneti teha endale ajutise krediitkaardi (juhul kui oled vanem kui 18 ), mis kehtiks 1 kuu, see maksab ligikaudu 10-15.- Kõik sõltub sellest, milleks on sul krediitkaarti vaja, kui tihti ostad välismaalt midagi ?

Keda huvitab teema rohkem saavad lugeda täpsemalt [URL=http://www.sk-gaming.com/content/27478-Introducing_the_SK_Gaming_MasterCard]kaardi pakkujalt[/URL]

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming