NiP jätab esinemise ära

Rootsi powerhouse NiP gaming otsustas siiski, et nad ei osale eeloleval nädalal Wonderbase LAN’l, kus toimub Rootsi Kode5 kvalifikatsioon lõppvõistlusele, Kode5 Grand Final, mis toimub selle aasta lõpus Moskvas.

[COLOR=coral]Today (Thursday 30th August) were sad to announce that the team will be cancelling their participation at the KODE5 Sweden event. The team feels that they are not quite ready for the event, and would not like to disappoint fans by giving a performance not up to people’s expectations. The ninjas next event will be announced in the near future. We are sorry to the fans who were looking forward to watching the team play this weekend. [/COLOR] – NiP Gaming.

Sellegipoolest kavatsevad NiPi mängijad antud üritusest osa võtta, kuid mix teamina, walle asemel mängib üks Rootsi tõusev täht, Skillz of BorÃ¥s‘e clannist tuntud xpozer, nende lineup KODE5 qualiks on siis järgmine :

se face
se GeT_RiGhT
se Tentpole
se blomstar
se xpozer

Eriti masendav peaks see uudis olema blomstar‘i jaoks, kes alles hiljuti lahkus enda teamist, et mängida stand-in’na NiPi eest antud qualifikatsioonil. Selle tulemusena eemaldati ta ka oma eelneva võistkonna MCPoker‘i koosseisust.

Kuna aga KODE5′e qualle toimub aga väga palju siis ma olen suht kindel, et NiP osaleb mõnel järgneval, kas nüüd Taanis, Hollandis või Türgis ei oska öelda.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming