Muutused sYnck’s

Nimi sYnck ei vaja kindlasti tutvustamist rahvusvahelisele publikule, rääkimata Eesti e-Spordi maailmast. Kui nii võtta siis on isegi maailma mastaabis märk maha pandud. Maailmas kaks üheksandat kohta World Cyber Games võistlustel räägivad ise enda eest. Kusjuures mõlemal võistlusel on kaotatud ainult parimatele.
Aga alati ei saa kõik minna nii nagu tahetakse, elus toimuvad muudatused. Edasi on võtnud nõuks minna ka Eesti CS’i lipulaev sYnck, nimelt kaua-aegne liige Roberto “rodi” Kivi on otsustanud pühendada oma aja töötamisele ja õppimisele, seega lahkub sYncki koosseisust. Siinkohal tahaks sYnck’i liikmena tänada rodit teha teenete eest, mida ta on osutanud Eesti parima CS’i tiimi ülesehitamisel ja selle täiustamisel.
Paljud ootasid, et võistkonnaga hakkab taas mängima hetkel mitte aktiivne Mattias-Raul “m“” Ilja, kuid tema jääb hetkel võistkonda kuuendaks tagavara liikmeks – Mattiase sõnade järgi see positsioon teda hetkel rahuldab, kuna ka tema pühendab enamuse oma vabast ajast õppimisele.
Teamiga aga ühineb Eesti areeni tõusev täht Janar “janz” Sits, kes varem on mänginud sellises Eesti võistkonnas nagu mystic.

Uus sYnck koosseis on siis järgmine:
Dodz
PunisheR
lorenzo C
Plaza
janz


Vasakult paremale : PunisheR, Jika, Lorenzo, rodi, Dodz, gene

Peale selle, kuna janz oli üks viimaseid aktiivseid mystic‘u mängijaid siis oletatavasti paneb tema ex-võistkond nüüd pillid kotti. Loodame, et kunagi tulevikus paneb hetkel Inglismaal resideeruv Oskar-Oliver “gene” Saar kokku kohalikest mikidest koosneva võistkonna, nimega mystic.uk.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming