Mis on PSP?

Mis on PSP ja mida ta teha suudab?

PSP ehk PlayStation Portable on käes hoitav mängu konsool, mis on arendatud Inglismaal 2005 Sony Computer Entertainment kompanii poolt. Konsool muutus kiiresti üsna populaarseks juhtmevabaks seadmeks just mitmete meelelahutuslike eesmärkide tõttu.

PSP-dest on olemas kaks erinevat versiooni:
1) Fat versioon
2) Slim versioon
SLIM PSP versioon on palju õhem ning kergem. Lisaks on selle versiooniga võimalus kasutada ka Skype-t. SLIM versioon sisaldab endas telekaga ühendamise võimalust, kusjuures pildi kvaliteet säilib seejuures. Kiituseks FAT versioonile, on paljude arvates SLIMi raskem stabiilselt käes hoida, kui mängides hoogu minna.

Ühekordne tasu TiVo ToGo võimaldab kasutajatel vaadata TV saateid ja salvestada andmeid mäluseadmele. “Location Free” võimaldab TV-d vaadata kõikjal maailmas, PSP seadmega, asukohast sõltumata.

Lisaks võimaldab PSP kasutajatel vaadata fotosid, kuulata muusikat, vaadata eelnevalt lindistatud ja live TV saateid, vaadata filme, kasutada interneti (wifi ühenduse korral). Lisaks saavad kasutajad alla laadida mänge läbi PlayStation veebilehe.

Mängud on vaadatavad laiekraan LCD-lt (Liquid Crystal Display) ning võimaldatakse kasutajatel mängida kas siis üksi või mitmekesi (multiplayer). Multiplayer funktsioon võimaldab kasutajatel mängida üksteise vastu, ükskõik kus nad maailmas parajasti asuvad.

PSP on kindlasti jätnud jälje maha mängude ning konsoolide maailmas oma silmapaistva graafika, juhtmevabaduse ja multi-funktsionaalsusega.

Head küljed:
+ Ilus välimus
+ suur ekraan
+ kena graafika
+ sleep mode (saab mängu jätta pooleli ükskõik, mis ajal ning pärast samast kohast jätkata, seejuures on psp põhimõtteliselt kinni).
+ mängud on regiooni vabad

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming