Miljardär investeerib MYM’i

Ei ole enam kahtlust, et e-spordist on saamas täisväärtuslik turg, kus on võimalik raha teenida. Seda kinnitab nüüd ka see fakt, et Taani üks rikkamaid mehi, dk Preben Damgaard investeeris ettevõttesse nimega Regroup Esports A/S mitmeid miljoneid eurosid. Täpset summat küll ei avalikustata, kuid on teada, et see on ligilähedane viiele miljonile eurole (5 000 000€). See on suurem investeeringut, kui kõik senised Euroopa e-spordi investeeringud kokku. Siinkohal märgiks ära ka selle aspekti, et ettevõte Regroup Esports A/S on sellise organizatsiooni taga nagu seda on MeetYourMakers.

Kui nüüd asi ühte patta panna siis Preben Damgaard investeeris MYM’i viis miljonit eurot.

Siin on ka nendepoolne avaldus, antud olukorra kohta.

Regroup Esports, the leading e-sports organization in the world, has entered into an investor agreement with Danish IT entrepreneur Preben Damgaard.

Founder of software company Navision (acquired by Microsoft in 2002), Danish captain of industry Preben Damgaard, now invests an undisclosed amount of several millions in Copenhagen-based Regroup Esports A/S. The investment significantly strengthens the business and advances their strategic gains in the industry. Regroup is thrilled about Damgaard taking a stake in their business. Damgaard takes a seat on the board of Regroup Esports and will play an active part in the corporate strategy.

Damgaard says: “I am very confident in the growth potential of the global gaming industry. I have chosen to invest in Regroup Esports and Meet Your Makers because they have all the right ingredients to become a major player in this segment, i.e. a dedicated gamer audience, top class pro players and a professional management team. Regroup Esports operates some of the world´s most popular and influential web properties where gamers from around the world gather and build relationships. I have great expectations of the company, and I see a bright future for us.”

This new investor brings major value-add to the Regroup organization through his international business experience and global connections. “With Damgaard´s professional network we are able to expand our current platform, and there´s great value in the fact that a person like him recognizes the growth perspectives of Regroup Esports and Meet Your Makers”, says chairman of the board of directors Ronny Saul.

Peale selle liiguvad juba ka uudised selle kohta, et MYM soovib endale ka uut CS 1.6 teami, milleks kõikide eelduste kohaselt saab pl Pentagram G-Shock (PGS).

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming