Miks lükkus Scirocco edasi?

Nagu te kõik teate, siis ma tegin peaaegu, et 2 kuud tagasi uudise sellest, et LFS saab omale uue auto, Scirocco, seda siis 19. detsembril. Aga vahepeal lükati seda edasi kuni jaanuari alguseni kuna ei oldud suudetud kõiki vigasid eemaldada, mis olid ilmnenud auto loomisel.
Nüüd siis tõelise põhjuse juurde, miks ei ole siiamaani LFS autode hulgas seda uut autot. Nimelt Scawen, LFS -i ainukene programmeerija (teised 2 osanikku tegelevad veebilehe ja graafilise poolega) kolis pühade ajal uude majja, kuna eelmises oli ruumi liiga vähe.
Peale kolimist hakkas ta omale ISP -d otsima, leidis ning esitas tellimuse sisse Virgin -ile. Üks asi viis teiseni ning lõppude lõpuks pole Scawen siiamaani saanud omale püsiühendust koju, kuna Virgin ei suutnud tema tag code üles kirjutada ning edastada kellelegi. Nii, et kõik kivid paluks loopida Virgin -i aeda.

Loodetavasti jätkub LFS -i arendamine veebruari keskel täies hoos ning siis saab loodetavasti ka edasi lükatud ning ainsa ohvri, Scirocco, kätte.

[url=http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=53551]Allikas[/url]
LFS Estonia

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming