Mikromulk Jam vol. 5 juba homme Viljandis!

Selle kevade rajum tõukerattasündmus on kohe-kohe käes! Läbi aegade Eesti ning Baltimaade suurima trikitõukerattavõistluseni on jäänud on pisut vähem kui 20tundi! Seekordne üritus tuleb rajumatest rajum. Kohal on trikitõukeratta-stseeni esindajaid nii Eestist, Venemaalt kui ka Eesti põhjanaabreid Soomest! Kokku tänase seisuga 57 osalejat, kellest kõik ihkavad esikohta!

Seekordne Mikromulk Jam vol. 5 toimub 19. -20. märts Viljandimaa Noortekeskuse ekstreemhallis, treeningpäev on 18. märts! Pealtvaatajatele on pilet 5€, FB-attend 4€. Üritusel läheb kõikide FB-attendijate vahel loosi OHTRALT erinevat kama sellistelt suurtoetajatelt nagu Mentos; PiradosBrand ja Red Bull! Üritust kommenteerib ja publikut ergutab Mikromulk Jamide legendaarne host – EMO!

Mikromulk Jami viiendal sünnipäeval, ehk ühtlasi ka meie väiksel juubelil on kohal kõik, kes varem on jammi võitnud, ehk siis tuleb täielik titaanide heitlus. Seekord on tiitlit kaitsmas Viljandi oma poiss – Deeno Lippand! Kas seekord on Deenole vastast? Seda saate teada juba vähem, kui 20 tunni pärast!
YouTube Preview Image

Ürituse ametlik veebileht asub siin

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming