Mida tahaksid Sina küsida Clement “Puppey” Ivanovilt ?

Mida tahaksid Sina küsida Eestist pärit profimängijalt Clement “Puppey” Ivanovilt

Ilmselt ei pea pikalt tutvustama, kes on Clement “Puppey” Ivanov. Kuid neile, kes veel ei tea, mõne sõnaga Puppey’st. Ta on tänaseks üks kuulsamaid eesti mängijaid, kes on nii kaugele jõudnud. Hetkel mängib Puppey Ukraina võistkonnas Natus Vincere ehk NaVI’s. Mäng, milles ta maailmaparemikku kuulub on Defense of the Ancients ehk DotA.

Oma küsimused võite jätta kommentaaridena või kirjutada emailile.

Esitatud küsimused:
Kui palju aega pühendad arvutimängude mängimisele?
Kas Sa ise suhtud sellesse kui töösse?
Kas kavatsedki elukutseliseks arvutimängijaks jääda või plaanid mõnda muud ametit pidama hakata?
Kuidas üldse saab maailma tasemel arvutimängijaks? Mida peab selleks tegema, et jõuda sinna, kuhu Sina oled jõudnud?
Tänu millistele isikuomadustele oled parem mängija kui teised ?
Kuidas Said NaVi’sse?
Kui suur oli see osa, mis Sa Dota2 võidu pealt endale said?
Kas Sa elad Eestis või Ukrainas?

Kui palju aega pühendad arvutimängude mängimisele? – Väga ebastabiilne on mu aeg mida pühendan arvutimängudele, oleneb sellest kui tihedalt on mul vaja online olla, et mängida ametlikke mänge või harjutada koos meeskonnaga. Ütleme kuskil 10 kuni 25 tundi kasutan ma nädalas mängimisele.

Kas Sa ise suhtud sellesse kui töösse? – Vähem töösse vaid rohkem mingi semi-karjäärina.

Kas kavatsedki elukutseliseks arvutimängijaks jääda või plaanid mõnda muud ametit pidama hakata? – Ei kavatse. See on väga mõnus aste kuhu ma praegu olen astunud, aga see ei ole mu tulevik. Võib-olla jään ma eluks ajaks kuidagi sellega tegelema (mängudega), aga mitte mängijana. Praegu mul plaane ei ole kuna on vaja potentsiaalselt panna kõik oma energia gamingu peale.

Kuidas üldse saab maailma tasemel arvutimängijaks? Mida peab selleks tegema, et jõuda sinna, kuhu Sina oled jõudnud? – Motivatsioon ja hea mõtlemine. Ma olen mänginud oma mängu juba kuus aastat ja ikkagi on veel palju arenemisruumi. Ma võtsin gamingut tõsisena ja uskusin, et ma tõesti saavutan midagi suurt. Samas, on vaja väga palju aega investeerida, ning see aeg võib mõttetult raisku minna kui sa midagi ei saavuta. Gaming on väga uus alternatiivne elustiil noortele, mis tähendab, et praegu pole nii palju raha veel õhus mis toidaks inimesi kes ei võida. Aga üleüldiselt mind lihtsalt hakkas gaming tohutult huvitama, seepärast olen ma jõudnud kuhu ma olen jõudnud.

Tänu millistele isikuomadustele oled parem mängija kui teised ? – Iga mängija on erinev, aga minu põhi hea omadus on vist väga hea arusaamine mängust. Ma tean mida teha, et võita. Tegelikult kutsutakse mind ka “one of the best micro-controllers”, mis tähendab, et ma hästi kiiresti oskan juhtida mitu ülesannet samal ajal. Olen kindel, et kui pühendaks veel rohkem aega mängimisele, oleksin puutumatu.

6 kommentaari
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming