Meist

Kus ma olen?
Gaming.ee on mänguritele ja eSpordi arenamisele suunatud portaal ja e-pood. Siit leiad uudiseid nii mängude, võrgupidude kui ka uute vingete mänguritele suunatud toodete kohta.

Mis on eSport?
eSport on lahti kirjutatuna electronic sport ehk kõikvõimalikud arvutimängud, milles võisteldakse professionaalsel tasemel. Võisteldakse mängudes: Counter-Strike 1.6, FIFA 07 Soccer, Warcraft III: Frozen Throne, Need For Speed: Carbon, Age of Empires III: The WarChiefs, Broodwar jpm.

Mis ma siin teha saan?
Portaalist www.gaming.ee võib leida uudiseid, ülevaateid, õpetusi ja palju muud huvitavat, mis toimub eSpordis Eestis ja ka kaugemal. Pakume ka võimalust ühest kohast kõik mängimiseks vajalik kätte saada. Kui Sa ei leia epoest seda, mida otsid võid alati pöörduda maili või telefoni teel meie poole. Aitame rõõmuga :)

Kuidas see mulle kasulik on?
Portaal koondab ühiste huvidega noori, saad tutvuda sarnaste hobidega tegelevate uute sõpradega. Kas sind huvitavad meeskondlikud mängud või oled pigem üksik hunt? Registreeri kasutajaks ja saa osa õpetustest, failidest ja paljust muust.
Kasutaja eelised külastaja ees:

  • saad ise kaasa lüüa eSpordi arendamisele Eestis
  • ligipääs õpetustele
  • küsi teistelt kasutajatelt, millist varustust nad kasutavad
  • pane oma vana mänguvarustus müüki

Natukene gaming.ee ajaloost
Portaal nägi ilmavalgust juba aastal 2006. Sellest ajast on palju muudatusi toimunud. Märtsis 2008 sai lisatud portaalile Google Analytics ning nende andmetel on www.gaming.ee portaali külastatud  761 454 kasutajat (16.01.2013 seisuga). 2008 augustis toimunud uuenduste käigus hävines meie registreeritud kasutajate andmebaas ning kõigil tuli uuesti registreeruda. 16.jaanuar 2013 seisuga on regisreeritud kasutajaid kokku 56 505. Lehekülgi on vaadatud 4 474 253 korral. Seega oleme üks suurimaid mängurite kommuune Eestis.

Portaali külastajatest 51% tuleb otse lehele, 37% tulevad läbi soovitatavate portaalide ning 12% leiab meid otsingumootoritest ülesse. Seega, kui soovite mängude kohta midagi küsida või jagada kogemust ka teistega, siis on see just õige koht!

Ettepanekuid/ideid portaali paremaks muutmiseks võite saata aadressil gaming.ee[ät]gmail.com

Teie Gaming.ee
Andres Tamla
+372 56501056
andres ät gaming.ee

Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming