Masters Of Endurance 24H sõidu kvalifikatsiooni tulemused

Masters of Endurance kvalifikatsioon on läbi ning tulemused teada. Tihe rebimine käis nagu tavaliselt seega aegade vahe on väga väike.

Esmalt uurime GT1 klassi tulemusi ning seejärel GT2 klassi. Ajad on natukene segased ning kõigi autode tulemusi ei ole teadae. GT1 kvalifikatsiooni võitis #02 #low­racing 0.06 sekundiga #03 F1RST Racing’u ees. Kolmandaks tuli #04 SK Gaming, neljas #06 spdoRacing, viies #01 Mercury Racing, kuues #16 Team Inferno, seitsmes #17 Speed Core Racing Team, kaheksas #10 LFSLA, üheksas #14 XFusion Racing, kümnendad #09 Serbian Racing Team ning üheteistkümnendad #18 The Danish Racing Team.

Nagu eelpool mainitud ei pruugi olla tulemused lõplikud. Väidetavalt sai CoRe Racing +1 sekundi karistust kvalifikatsiooni ajale kuna nendelt oli tulnud chattimist kvalifiaktsiooni ajal.

GT2 klassi tulemused on järgmised : esimesed #35 F1RST Racing , nendega esines mingeid probleeme ­ kasutati kahte autot korraga samuti liitusid nad vale kval. sessiooni ajal ning selle eest said karistuseks +1 sekundi, seega langevad kokkuvõttes 9. kohale. Nende jamade tõttu muutus ka natuke stardijärjekord.

Esimesed #40 AutoMotoTrkeNet.Sim Racing Team, teine koht läheb taas 0.06 vahega #34 spdoRacing’ule, kolmandaks tulid #38 Sonicrealms Racing, neljas #39 Conquest Racing, viies #30 CoRe Racing, kuuendaks tulid #37 Infinity Skills, seitsmes #33 Prodrive� Racing ning neile lisandus ka +1 sekund liiga varase liitumisega mis arvatavasti kukutab #33 Prodrive� Racing’u viimaseks, seitsmendaks tulid #41 Serbian Racers, kaheksandad #36 Greek Virtual Racing Team, üheksas ning ühtlasi ka koht läheb #33 Prodrive� Racing’ule, kuid ei ole taas kindel, sest Greek Virtual Racing’ul oli samuti 2 autot rajal, tulemused on segased ning esialgu eeldatavad.

Masters Of Endurance’i põhisõit toimub 24. jan­25. jan ning kindlasti anname infot otseülekande kohta.

Parimat, Kristjan Järve
Reporter
LFS Estonia

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming