KODE5 finaalid toimuvad Moskvas

KODE5 valis globaalsete finaalide kohaks Moskva, vaatamata sellele, et kuulujutud muud väitsid.

On olnud väga palju arvamusi, kus võiksid KODE5 finaalid toimuda. Ühe kuulujutu kohaselt eelmisel aastal oleks pidanud selleks kohaks olema Moskva. KODE5 lükkas aga selle kuulujutu ümber ja arvamised võisid jätkuda. Riikidesisesed finaalid algasid kui ka lõppesid, aga auhinnaraha ega ka finaali toimumiskohta ei avalikustatud.

Nüüd võib arvamised lõpetada. KODE5 avalikustas, et Moskva saab olema KODE5 finaalide korraldaja. Finaalid leiavad aset 10-11. mail Moskvas, Venemaal. Finaalid mängitakse T-Modul Exhibition Complex, mida peamiselt moeetenduste ja kontsertide jaoks kasutatakse. Finaalide korraldamist aitab korda saata ProPlay, kes korraldas ka Intel Challange Cup’i 2007. aastal. KODE5 on Counter-Strike jaoks kogunud 40.000$ ja see jaguneb järgmiselt:

1. 25.000 $
2. 10.000 $
3. 5.000 $

KODE5 pressiavaldus:
(Moscow, RUSSIA) – February 2, 2008 – Bringing gamers to exotic locations around the world, the KODE5 Global Final is a celebration of competitive gaming excellence. In 2006, 90 of the world’s top gamers assembled in Beijing, China for KODE5’s inaugural Global Final event. This year, in association with ProPlay and Playground.ru, KODE5 is proud to reveal Moscow, Russia as the location for the KODE5 2007 Global Final. There, over 100 gamers from around the world will travel to the Russian capital to the T-Modul Exhibition Complex to compete for their share of over $60,000 in cash and prizes. With Global Supporters Cooler Master, GIGABYTE, and Corsair Memory, the KODE5 Global Gaming Revolution brings competitive gaming to the forefront with events in over 16 countries across the globe.

From May 10th ~ 11th, 2008, KODE5 finalists from around the world will unite at the T-Modul Exhibition Complex for the KODE5 2007 Global Final. Located in Moscow’s Tishinskaya Square, this 1,500 square meter facility regularly hosts Moscow’s hottest concerts, parties, and fashion events. In May, it will be the venue for the final event of the 2007 KODE5 season.

Eelmised KODE5 finaalid toimusid 2006. aastal. Siis oli korraldajaks Peking ning esimeseks tuli NiP, kes suutis võita 25.000$. Paljud kvalifikatsioonid on veel mängimata. Mõned esileküündivad nimed on juba finaalidele kvalifitseerunud, neist kõige huvitavamad on:
se fnatic
se SK Gaming
dk mTw
br Made in Brazil
fr McPoker.emL
fi roccat

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming