Kas Blizzardi DotA suudab pakkuda konkurentsi Valve DotA 2′le?

Paljud inimesed ootavad Valve DotA 2′st väga palju ja samalajal unustavad Blizzardi DotA sootuks ära. Nagu kõigile teada, siis nii Blizzard kui ka Valve töötavad DotA kallal – mõlemal on ainult erinev mäng. Peale seda kui IceFrog ühines Valvega, et aidata neil valmistada uut DotA 2′t on ootused veelgi suuremad.

Arvestades IceFrogi oskusi valmistades DotA’t võime uskuda, et Dota 2 on üks parimaid mänge, mis üldse loodud on, kuid Blizzard on hakanud koguma tegelasi WarCraftist ja StarCraftist. Kujuta ette 1v1 kaklust Grunti ja Zerglingi vahel…

Matt Gotcher, Blizzardi StarCraft 2 disainer rääkis natukene DotA’st BlizzCon 2010 ürituse raames.

YouTube Preview Image

Blizzard suudab teha erinevusi herode vahel, kes tulevad muudest mängudest ning seal hakkab olema rohkem herosid kui üheski StarCraftis või WarCraftist kokku. Loodetavasti näeme ka mõningaid Diablo herosid, mis teeksid mängu veelgi huvitavamaks.

Blizzardi DotA’l võib olla olla ju Battle.net süsteem, mis lubab mängijatel kohtuda kanalites ja mängida üksteise vastu, lisada sõpru. Dota 2 hakkab olema Steami põhine, ning kõik need samad võimalused on olemas veelgi mugavamalt. Kõik see tekitab küsimuse, kas DotA 2 mängud hakkavad toimuma siis serverites sarnaselt Counter-Strikele, sest Valve gaming süsteem erineb Blizzardi omast, kuna see on platvormi põhine (platform-based). Kuid DotA 2′l on olemas kõik Steami omadused – saad kutsuda sõpru mängima ja jagada oma saavutusi.

Rääkides üritustest, mis puudutab DotA’t siis hetkel on Valve haaranud liidripositsiooni. Praegu on käimas miljoni dollari turniir, kuhu on kaasatud kõik maailma top meeskonnad, sealhulgas Na’Vi, Scythe ja paljud teised. Infot LAN’i kohta koos otseülekandega (Live Stream) leiab Dota 2 ametlikult kodulehelt.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming