Johnta: “Me oleme valmis!”

HLTV.org intervjueeris Ivan “Johnta” Shevcov’i meeskonnast DTS.chatrix.

DTS.chatrix on üks võimsamaid konkurente GameGune’l, mis toimub järgmisel nädalal Bilbaos, Hispaanias.

Kui nendega liitus Ioan “Edward” Sukhariev pärast seda on saanud meeskond parema hoo sisse ja hiljuti nad võitsid ka oma esimese suure võistluse, ASUS Spring Cup.

Mida sa tead meeskondadest oma grupis?

Mõlemad Frag-eXecutors & Esport-Eu’s on häid mängijaid ja nad on heal tasemel. Ma ei saa öelda midagi meeskonna XIX kohta, sest see on esimene kord, kui kuulen nendest. Igatahes saab olema raske turniir koos paljude paremate tiimidega.

Millist meeskonda kardate kõige rohkem?

Hm … tegelikult kedagi. Hetkel sujub meil kõik vägagi hästi.

Millised on DTS.chatrix’i eesmärgid sellel turniiril?

Jõuda vähemalt kolme parima hulka.

Üks päev ennem GameGune turniiri mängite te Arbalet Cup’l. Kas te ei karda, et mõned meeskonnad näevad ära teie taktikad?

Jah, kardame ikka. Kuid GameGune’ks on meil ka varuks mõned ideed.

Kaks kuud tagasi ühines teiega Edward. Mis on muutunud meeskonnas pärast seda, kui ta ühines?

Edward on hämmastav mängija. Ta on lisanud agressiivsemat jõudu meie mängu stiilile. Ja pärast tema tulekut oleme me muutunud tugevamaks psühholoogilisel viisil.

Kuidas teie meeskond valmistub turniiriks? Mõni ebatavaline süsteem?

Jah, me oleme juba alustanud treenigutega meie põhilises treeningklubis – Chatrix internet cafe’s. Samuti me käime saalis kolm korda nädalas, et teha sporti ennem, kui alustame CS treeningutega.

Dreamhack Summer’l jõudsite te veerand finaalidesse, kui kaotasite seal Millenium’le. Oli see üllatav, et te üldse jõudsite nii kaugele?

Oli küll. Tundsime, et meie mäng oli hea pärast grupi etappi. Aga me oleme meeskond, et võidelda iseendaga rohkem kui vastastega. See on nagu, et me saame näidata paremat tulemust ühel päeval ja teisel päeval kaotame nõrgemale vastasele. Ma ei ütle, et Millenium oli meist kehvem kuigi, nad mängisid väga keskendunult kogu turniiri vältel … Me lihtsalt ei suutnud näidata oma tegelikku taset.

Pärast GameGune, millistel turniiridel osalete veel?

Me oleme jõudnud kahele online liigale – CGL UA & Supercopa’le. Online kvalifikatsioon on peaaegu lõppenud ja ootame LAN finaale, mis toimub augustis-septembris. Samuti on vaja kaitsta tiitlit, mille võitsime ASUS Open Seeria’l, mis toimub augusti lõpus. Põhiline sündmus on meile Ukraina WCG kvalifikatsioon.

Mis on teie arvamus Virtus.pro’st, kes osaleb Arbalet Cup’il ja GameGune’l?

Ma ei oska nende taset enam öelda, pärast seda kui nad vahetasid Xenitron’i Dio vastu. Seda ma tean, et nad on saanud omale häid mängijaid ja võivad turniiril kõiki üllatada.

Kuna te olete ainus Ukraina meeskond sellel turniiril, olete te kindlasti ka fännide surve all, kuna eelmine aasta sai Amazing Gaming kolmanda koha. Kas teile ei valmista see muret?

Üldsegi mitte, meile ei valmista muret selline asi.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming