Intel Challenge Cup Estonian qual

Loodan, et paljud on kuulnud sellisest liigast nagu LKI (Intel Challenge), ning loodan, et vähemalt on keegi kuulnud sellest, et meie riigis toimub ka valikturniir. Kõikide meeskondade seas loositakse välja üks koht, mille saab võitja võistkond ning saab au osaleda finaalis koos 15 võistkonnaga teistest riikidest. Nüüd natukene täpsemalt, alustame riikidest, kes osalevad valikturniiril ning ka võistkondadest, kes on kutsutud liigasse.

Kutsutud võistkonnad:
UkraineA-gaming, UkraineDTS, UkraineNumbazz, Russian FederationEYE, Russian FederationForze, Russian FederationPincho, European UnionCSG, European UnionSnG.by

Valikturniir Balti riikides:
EstoniaEesti – 1 koht, 7 märts
LatviaLäti – 1 koht, 15 märts
LithuaniaLeedu – 1 koht, 14 märts

Ülejäänud kohad mängitakse läbi Venemaa, Ukraina ning Valgevene tiimide vahel.

Vaatamata sellele, et liiga koduleheküljel on kirjas, et valikturniir toimub süsteemis double-elimination, kuid saan teile kindlalt öelda, et Eestis toimub alguses alagrupietapp ning hiljem Double-Elimination, mängitakse igas mängus 1 map. Võistkonna osalemistasu on 10 eurot, mis teeb välja ~155 EEK, mis pole väga suur tasu, kuna liiga peaahuind on v?gagi suur. Eelturniiril võistkondade arv ei ole limiteeritud, kuid registreerimiseks ning raha maksmiseks ei ole jäänud eriti palju aega, kuna reedel ( 6 märtsil ) kell 18:00 lõppeb registreerimine. Järgmisel päeval alustatakse mängudega, kui registreerub palju võistkondi, siis valikturniir tomiub kahel päeval. Kõik mängud toimuvad Eesti serverites ning kui kellelgi on oma server, siis andke teada sellest meile ning ärge unustage soovitamast, millistel serveritel te eelistate mängida.

Siin on info selleks, kui te eeldate mängida Eesti valikturniiril:
Eesti peaesindaja : Juri Vinkel
icq – 855026
email – hekke@cyberarena.tv
msn – hekkuza@hotmail.com
skype – hekkuza
mIRC – #estownia @ Quakenet , /msg heKke

Registreerimis tasu – 10 euro tiimi eest:
Panga konto – 221020303210
Saaja nimi: JURI VINKEL
HANSAPANK (SWEBANK)
NB! Ülekande sisusse tuleb kirjutada teie võistkonna nimetus.

Selleks, et osaleda tuleb kanda üle 10 euro (155 eek) eesantud kontonumbrile ning registreerida võistkond ametlikult Intel Challenge koduleheküjel ning hiljem ka täita ankeet täpse infoga võistkonnast ning mängijatest. Küsimutse tekkimisel, küsige vabalt.

Mis h?lmab liiga finaali, siis finaalis osaleb 16 võistkonda, kus kõik mängivad igaühega läbi (1 map) ning lõppude-lõpuks 6 parimat võistkonda, kes saavad kõige rohkem punkte sõidavad LAN finaalile, kus on auhinnafondiks 11,000$. Kõik mängud toimuvad saksa/rootsi serveritel, kuna siis on kõikidel võistkondadel enam-vähem v?rdsed võimalused. Iga mäng kantakse üle HLTV ning tulevad ka raadio kommentaatorid, niiet kui teie võistkond pääseb finaali, siis teie mängu jälgitakse kohe mitmes riigis.

Auhinnafond:
1 koht – 5000$ + Intel Challenge karikas
2 koht – 2500$
3 koht – 1500$
4 koht – 1000$
5 koht – 500$
6 koht – 500$

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming