Hiina vanglates sunnitakse WoW-i mängima

Hiina vanglates toimuv ei jäta ükskõikseks ühtegi inimõigusteaktivisti. Peale organitega kaubitsemise paistab seal toimuvat veel ühtteist tumedat – läbi ühe trellide taga viibinu kirjelduse saab teada, et vanglas tuleb ka sunniviisiliselt arvutimänge mängida. Eesmärgiks pole mingi ülivinge lõpukolli maha löömine vaid hoopis virtuaalse kulla kogumine, mida vanglaametnikud siis reaalseks rahaks enda jaoks lasevad konverteerida. World of Warcraft ja muud sarnased virtuaalmaailmad on seega väidetavalt täis isikuid, kes reaalselt vanglakaristust kannavad. 12 tunnise vahetuse ajal aetakse kokku umbkaudu 700-900 dollarit vangi kohta – plaanist mahajääjaid karistatakse juba füüsilise noomitusega.

Allikas

2 kommentaari
 • Ruudi KOLMHAMMAS
  7. juuni 2011
  Kirjuta vastus #1

  Poleks iial arvanud seda , aga Hiina vanglad on nii rahahulludeks läinud et juba topivad mängima arvutimänge ja müüvad kulla maha . Eriti ei usu , et Hiina vanglad nii vaesed kah on, aga see on ikkagi naljakas. Võiks minna Hiinasse ja mõrvata inimese , et vangi sattuda :P

 • hah
  9. juuni 2011
  Kirjuta vastus #2

  ei jah wowi m2nggiks kll

Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming