Head Halloweeni

Rõõmsaid Halloweeni pühi siia eestimaale. Kuigi see traditsioon pole Eestis niivõrd levinud kui näiteks Ühendriikides, otsustasime seda portaalis tähistada. Seoses sellega avaldame teile paar uut uudist Gaming.ee kohta, mis tänasest jõustuvad.

Esiteks tegime vähekene avaramaks poodi neile, kel pole piisavalt raha osta uusi tooteid või lihtsalt mingil põhjusel eelistavad kasutatud toodet. Nüüd saate lisada meie poodi oma tooteid – loodame, et sellest saab suur-suur kasutatud mänguvarustuse poenurk Eestis. Kuidas see toimib? Kõik on väga lihtne: vali vasakult menüütulbast second hand ning sisesta toote kohta kirjeldus ning sinu soovitud hind. NB! Palun kontrolli oma andmeid, mida sisestad toote müügi kohapeal, sest kontaktandmed kuulutuse juures on juba pool võitu! Peale toote sisestamist saad toodet vaadata, kas vasakult second hand valides või siis ülevalt e-shop lingi alt.

Teiseks tahaksime Teile tutvustada järjekordselt oma uuendusi mänguserverite vallas.
Nimelt alates tänasest on meilt võimalik rentida 1000FPS Counter-Strike v1.6 STEAM servereid, mis on senistest serveritest vaieldamatult parima tabavusega. Seadsime ülesse ka testserveri IP-l: cs.gaminge.ee:27050 või 195.222.13.103:27050 ,et te saaksite enne toote ostu serverit testida ning proovida pingi või tabavuse suhtes.
Tähelepanu! Tellides serveri KOHE, saate selle sama hinnaga nagu on Counter-Strike v1.6 STEAM Privaat server! Seega ära kõhkle ja telli kohe!

Märgime ära, et need uuendused ei jää viimaseks nii et püsige lehel uuteks uuendusteks!

Gaming.ee meeskond
Happy Halloween!

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming