GTA: Chinatown Wars edasilükatud

Juba ennem algupärase ilmumiskuupäeva teatamist, on T2 tänasel pressikonverentsil teatanud, et Nintendo DS-ile ilmuva GTA: Chinatown Wars-i kui ka Xbox 360-e allalaetava sisu ilmumiskuupäev on samuti edasilükatud nagu viimasel ajal GTA seerial kombeks on:

* Pidi ju GTA4-ja konsooliversioonide esialgne ilmumiskuupäevgi olema 16. ja 19. oktoober 2007, mis lükati augustikuu alguses pool aastat edasi, ilmumisega 29. aprillil 2008.
* Kõigest nädal aega tagasi kinnitas R*, et GTA IV PC ilmumiskuupäev lükkub varasemalt 18. ja 21. novembrilt paar nädalat edasi, 2. ja 3. detsembrile.
* Ainult mõned päevad tagasi mainis Dan Houser oma viimases inetrvjuus Variety-s, et GTA4-ja Xbox 360-e allalaetav sisu võib samuti hilineda ning tänasel Take-Two pressikonverentsil kinnitas nende tegevdirektor Strauss Zelnick DLC hilinemist, märkides veel, et see võib ilmuda alles 2009. aasta kevadel.
* Tänasel pressikonverentsil teavitas Zelnick Chinatown Wars-i ilmumise kohta, et see ei ole plaanis neil enam välja lasta 2009. rahandusaasta esimeses kvartalis (kuni jaanuar 2009) nagu algselt arvatud, kuid praeguse seisuga ilmub see rahandusaasta teise kvartali jooksul (mis lõppeb aprillis).

[url=http://gtaveeb.ee/index.php/cw/258-gta-chinatown-wars-edasiluekatud]GTAveeb.ee[/url]

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming