Gaming.ee uueneb

Nagu näete on saidil palju muudatusi, on lisatud uued mängu ikoonid uudiste ette ning ka lippe peale pikka aega on juurde lisatud. Lisasime samuti vabad töökohad, mille leiate lehe ülevalt nurgas “Jobs” nupu alt. Kel plaanis, tulgu tööle ;) Plaanis on veel ehitada külge template ehk kujundussüsteem, agaramad on juba profiili all näinud muudatusi, nimelt saab sealt juba endale meelepärast kujundust valida.
Kui on suur soov saada uudistetoimetajaks siis võta ühendust Jika’ga, kes on meie contect manager, e. siis sisu manager, temaga saate edasi sellel teemal vestelda.
Mis tasuks välja tuua, on Gaming.ee teinud lehele VIP ligipääsmed, kes saavad tõmmata VIP faile (Nähtavad ainult VIP liikmetele) ning vaadata erinevaid õpetusvideosi Counter-Strike kohta. Peale selle, saavad kasutajad endale veel Ventrilo kanalid Meie private ventrilo serveris. VIP ligipääsmed on praegu veel Beta staadiumis, mis tähendab, et ligipääsu tavakasutajad endale lunastada praegusel hetkel ei saa. Plaan on jagada VIP ligipääsmeid aktiivseimatele kasutajatele meie portaalis ning hiljem teha SMS maksussüteem. Ühesõnaga, vaadake igapäev Gaming.ee saiti ning otsige VIP piirkonda!
Lisame uusi uudiseid, muudame kujundust ning samuti ka lehe värve.

Teeme kõik, et Teil mugavam oleks.
Gaming.ee tiim.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming