Gaming.ee saab 3 aastaseks!

Oleme väga õnnelikud, et on valminud meie oma e-pood. Ning mis kõige tähtsam 25 oktoobril on Gaming.ee sünnipäev. Täpsemalt nägi Gaming.ee oma esimest ilmavalgust 2005 aasta oktoobris. Tegelikult on aga Gaming.ee vanem kui 3 aastat, sest Gaming.ee kandis ennem nime Eesti Counter-Strike portaal, ehk asus ta aadressil strike.dap.ee. Kuid kuna meie tähistame nime kui suure mängukommuuni algust siis jääbki algusaastaks 2005.
Meil on rõõm alustada sünnipäevaeelset nädalat suure kasutajate arvuga, sest just praegu ületas see 15 000 piiri, mis teeb sellest Eesti SUURIMA mänguportaali. Ning kui tavaliselt antakse sünnipäevalapsele kingitus, siis meie teeme ristivastupidi ning pakume kõigile mänguserveri rentijatele välja võimaluse rentida omale mänguserver [COLOR=red]-30%[/COLOR] soodsamalt! Väljapanekul on 25 serverit ning pakkumine kehtib kuni meie suure sünnipäevani – 25 oktoobrini käesoleval aastal. Soodustus arvestatakse otsa lõpparvel, seega ülevaate saamiseks lahutage [COLOR=red]30%[/COLOR] lõpphinnast maha!

Milline Gaming.ee varem välja nägi näete http://web.archive.org/web/*/http://www.gaming.ee

Meeldivat sünnipäevanädalat ning edu edaspidises!
Gaming.ee meeskond

1 kommentaar
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming