Gaming.ee meeskond..

Nonii, juba tükk aega olen mõelnud, et võiks siia midagi kirjutada. Nagu on näha, siis meie ridades on väga palju inactive kasutajaid, kes on alguses suure suuga lubanud tulla projekti aitama ja siis ära kadunud ühel või teisel põhjusel.

Kui Sina, kes sa loed praegu seda coveraget, arvad, et saad paremini hakkama kui teised sinu eelkäijad, siis anna endast märku!! Selleks pole vaja muud teha kui kirjutada meile vastava sisuline e-mail aadressile gaming.ee[ät]gmail.com ja me võtame sinuga juba personaalselt ühendust.

Nagu te kõik teate, elame praegu nõ. ülemaailmset majanduskriisi üle… Kui ka sinul pole kodus midagi teha ja soovid anda oma panuse, et Eestis võiks eSport areneda, siis tee juba täna sellega algust! Võta meiega ühendust, anname sulle teada, millist abi parasjagu vajame ja püüame koos hoida elus seda kommuuni ja Eesti eSporti :-)

Parimaid abilisi saame toetada ka väikesel määral rahaliselt. PS! Kui Sa oled ainult raha peal väljas, siis see pakkumine pole sulle.

Hetkel vajame abi:
1) disaini vallas
2) veebi haldamise osas (php jms keelte oskus on vajalik)
3) uudiste osas; et leiaks aktiivse(d) noore(d), kes leiaks aega iganädalaselt mõned uudised postitada. Tuletan siinkohal meelde, et uudisteks sobivad kõiksugused eSpordiga seotud teemad. Osadele on võib-olla ekslikult jäänud mulje nagu see peaks ainult CS-i puudutama. EI – see pole nii!

Parimate soovidega,
Andres

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming