Gaming.ee langetab hindu ning toob paneeli tagasi!

Kuna teate, et meil puudus vahepeal paneel on see nüüdsest tagasi! Tõime teieni täielikult eestikeelse paneeli mille screenshote näete, kui klikite lingile Loe edasi… Tegemist on täiesti uue ning innovatiivse paneeliga mis laseb Teil oma mänguserverit kõige paremini hallata. Paneeli eest maksma eraldi mitte kui midagi ei pea ning olemasolevad kliendid, kellel puudub paneel võtke meiega ühendust ning me installeerime Teile paneeli.

Kätte on jõudnud 2009 ning sellega seoses otsustasime langetada serverite hindu, peale selle on meil rõõm teile teatada, et Gaming.ee kasutajaid on praeguseks hetkel juba üle 18000, mis teeb sellest Eesti suurima eSpordi lehekülje!

Viimasel ajal on palju juttu olnud maksude tõusmisest pea et 100 protsendiliselt ning trahvide suurenemisest ja seega langetame hindu. Kõik ei ole halvasti, vaadates otsa suurematele maksudele saate nüüd kokku hoida mänguserverit rentides. 1000FPS Counter-Strike v1.6 PRIVAAT server, mis maksab veel 2008-ndal aastal 300 krooni kuus, hakkab maksma uue aasta 1. jaanuarist kõigest 245 krooni ning 1000FPS Counter-Strike v1.6 PUBLIK server 250.- kuus!

Häid lõppevaid pühi ning head vana aasta lõppu!
Võtame uue aasta vastu hindade langetamise ning kõva peoga!

Gaming.ee meeskond

paneel.PNG untitled.PNG

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming