Gaming.ee Cheat Proof

Valmis ta ongi! Gaming.ee Cheat Proof – Uus ning moodsa väljanägemisega koodimisvastane süsteem Gaming.ee-lt. Tegemist on ainsana Eestis teadaoleva koodimisvastase programmiga. Suured, suured tänud koostöö eest Meie meeskonna programmeerijale fadahile, kes on Teinud suurepärase töö koodide vallas ning välja töötanud just selle, mida me kõik õige mängimise puhul ootame. Tegemist on ilmselgelt väga kergesti kasutatava programmiga, mida püüame nii palju kui võimalik täiendada ning kirjutada juurde üha rohkem funktsioone. Lähitulevikus on palju asju plaanis, seega ei jäta me seda unarusse.

Kuidas see töötab?
Selleks, et saada võimalus, olla üks esimestest, kes testib GCP-d, logi sisse ning võta vasakust tulbast kategooria nimega failid. Edasi suundu Anticheat programmide alla ning seal ta on, Gaming.ee Cheat Proof v1.0 Beta. Lae ta alla ning installeeri ära. Sulge nüüd Steam, vajutades trays olevale Steami nupule parema klõpsuga Exit. Edasi ava ta Start -> All programs -> Gaming.ee Cheat Proof -> ning klõpsa Gaming.ee Cheat Proof peale. Avaneb aken, kus saad sisestada User ID ning Passwordi. Suundu Register alla ning loo omale kasutajakonto. Kui kasutajakonto on loodud, logi sisse. Tähelepanu! Esimest korda sisse logides, teeb GCP sulle arvutile täieliku skänni ehk siis otsib igasuguseid koodiprogramme mille programm saadab Gaming.ee lehele. Test võtab aega maksimaalselt 5 minutit ja seega ei tohiks mingisugust probleemi olla. Kui test tehtud, käivitub programm kirjaga Started. Nüüd pole midagi kui võtta server ning sinna sisse connectida.
Aga kuidas ma näen, kas kasutajal on GCP lahti või mitte?
Selle jaoks mine vasakul menüüs kirjale Gaming Cheat Proof ning uuri, kas kasutaja on online või mitte.

Aga mis kasutajanimega on mängija seal listis?
Kasutaja on listis enda poolt valitud kasutajanimega ning identifitseeritav tema Steam ID-ga.

Loodame, et sellest saab uus trend Eesti mängumaastikul ning seda hakatakse ka kasutama.

Tähelepanu!
Tegemist on Beta versiooniga, mis tähendab, et kõik funktsionaalsus pole veel esindatud, võtame Teie soove arvesse ning täiendame seepeale programmi!

[COLOR=red]LISAUUDIS!
GAMING.EE RENDIB NÜÜDSEST SERVEREID CHOAC-IGA :) [/COLOR]

Gaming.ee MEESKOND.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming