Foorum

Tere! Külaline 

Näita/peida päis

Tere tulemast, Külaline! Sellesse foorumisse postitamine eeldab registreerumist.


Lehed: [1]
Autor TeemaKarvaste Pubi - csestonia.com
gaming9999
Uustulnuk
Postitused: 2
Saada sõnum
Postitus Karvaste Pubi - csestonia.com
postitatud: November 28, 2013, 20:39

Image
Serveri ajaloost:
Kunagi peale Twisteds serverite lagunemist tegin pakkumise selle kommuuni omaniku Ewigule, et võiks luua koos ühe mõnusa Pubi kuhu oleks oodatud igasugused pelurid ning pikema mõtlemiseta oli Ewig minuga nõus. Peale mida lasime projekti käiku.
Ewig soetas serveri Ok-Serverist ning tasus igakuiselt selle eest, mida pidin ka mina tegama kuid oli rahadega raskusi ning lubasin järgmine kuu ise tasuda serveri eest kui see nii jäigi. Polnud lihtsalt selle jaoks rahalisi võimalusi.
Soetasin domeeni ning veebimajutuse, mille me seoses serveriga käiku lasime ja tegin mõnusa, praktilise foorumi.
Kaua arutlesime, mida võiks serveri nimeks panna, käis läbi mitmeid nimesid kui tulin ideele, et võiks panna midagi teistsugust nagu näiteks Karvaste Pubi, mis ka teoks sai.
Ewigu hooleks jäi Ok-Serveriga läbi rääkida, et seadistaksid serverile Amxbansi & Sms scriptid ning ma võtsin enda hooleks seadistada server mängimis kõlblikuks.
Alguses kõik sujus väga hästi, vaikselt hakkas serverisse ilmuma ka esimesi pelureid kui Ewig oli nagu sponsor ja sai ka serveriga teenitud tulu endale. Hiljem tõstis ta mind Peaadminile, seega ei olnud ma enam omanik, kuna ei tasunud serveri eest. Hiljem liitus ka meie tegemistega Ewigu tüdruk Kätlin ning tema soovis serverile igasuguseid round sounde ja pluginaid, jagas igasugustele pugejatele omaniku õigustega admine, mis rahvale ning minule ei meeldind ning tekkisid meie vahel erimeelsused peale mida visati mind välja.
Foorumis oli alati vaidlusi mängijate poolt, mida lihtsalt ingoreeriti ega jah minul polnud midagi teha ning olin serverist eemal.

Nüüdseks:
On teie ees uues kuues Karvaste Pubi, mille loojateks olen mina Squekky & SmurF + (vahvlis tundud kui BlackSmurf).
Püüame mängijateni tuua parima mänguelamuse, juhtkonna & keskkonna.
Praeguseks hakkab server juba ilmet võtma, serverile on ostetud ka domeen milleks on nagu varem http://www.csestonia.com
Tõnuga ehk SmurF+ oleme koostööd juba teinud väga kaua ning te ei pea muretsema, et kommuun laiali laguneb peale mingit aega ja, et tekivad igasugused arusaamatusi. Muidugi kui serveris hakkab käima juba rahvast, valime välja ka kohusetundlikke, tublisi korrahoidjaid ka suurendame serveri kohtade arvu.

Andmed:
Nimi: Karvaste Pubi
IP: 80.79.115.43:27085
Host: Gamehost.ee
Slotide arv: 18
Veebileht: http://www.csestonia.com

jokkerblok-
ker
Uustulnuk
Postitused: 6
Saada sõnum
Postitus Re: Karvaste Pubi - csestonia.com
postitatud: December 14, 2013, 13:31

Pelama

Lehed: [1]
Mingle Foorum by cartpauj
Versioon: 1.0.33.3 ; Lehekülg laeti üles: 0.102 sekundiga.