Fnatic.wc3 kaotab kolm

Täna tuli teatavaks, et pärast pikka allaminekut, mis on toimunud just kunagise parima Euroopa WC3 teamiga, lahkuvad sealt kolm nende parimat mängijat. Kui just mitte arvestada Rotterdami, kes on olnud üks lojaalsemaid fnaticu mängijaid läbi aegade. Lahkunud kolm on siis fnaticule enamus võite koju toonud fi Satiini, ru XyLigan ja ru RoB. RoBi lahkumise ametlikuks põhjuseks on mitte aktiivsus, ta soovib pühendada rohkem aega õppimisele. Teiste mängijate ametliku põhjust ei oska veel ette aimata, kuid julgeks pakkuda, et tegemist on jälle mingi raha probleemiga, mis on fnaticut juba pikka aega vaevanud. Kõik algas sellest, et se ElakeDuck’i raha jaotati teiste mängijate vahel laiali, millele järgnes ka mehe lahkumine võistkonnast.

Fnatic.wc3 teami jääb siis alles ainult kolm mängijat :
nl RotterdaM
ru Abver
ja DieSel, kes on Bulgaaria esindaja

Neil tuleb seista aga vastamisi juba sellel nädalal Four Kingsiga. Kõlakad on ka käinud, et Venemaa uus e-Spordi võistkond NWRS (New Russia) otsib oma ridadesse tugevaid mängijaid Euroopast, seda seletatakse ka sellega, et neil on tekkinud väga head sponsorid, kes on võimelised taolisi mängijaid ülal pidama.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming