fnatic lisab diisli!

Üks parimaid Bulgaaria NE mängijaid Radoslav “DieSel” Kolev on mänginud Bulgaaria parima võistkonna Team JuSt’i eest juba päris pikka aega, kuid täna sõlmis ta lepingu Euroopa ühe top teamiga fnatic – algselt on leping sõlmitud aasta lõpuni. Kõikide aspektide laabumisel pikendatakse lepingut veelgi.

Fnatic ise pole viimasel ajal just hiilanud ning ei ole ka võtnud osa võistlustest, mis toimuvad Euroopas, kuna Hollandi Orc Rotterdam platseerub hetkel Hiinas ning venelastel on nagu alati viisa probleemid – siis on Bulgaaria mängija väga hea vaheldus/lahendust antud olukorrale. Nädal tagasi lahkus fnaticust ka nende kauaaegne Rootsi täht NaNiwa, peaks siinkohal ära mainima, et lahkus ta suure kisa ja käraga, kui kedai huvitab siis infot saab [URL=http://www.fnatic.com]siit[/URL]. Elroy “Noname” Pinto (fnaticu manager) avalikustas oma mõtted antud ülemineku suhtes :

It’s been one heck of a roller coaster ride thus far for our team, with several lows and highs! But with this addition we hope to have struck a right balance with the team. We had to add a good Elf player and DieSeL has been working quietly in the background and his loyalty with JuSt is well known. So for us its a huge thing that he decided that fnatic can be his next home. This will be our last addition, welcome Radoslav!”

Selline on fnaticu lineup :
RotterdaM
XyLigan
Satiini
Rob
DieSeL

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming