ESWC Masters 2008

Igal aastal oodatakse ESWC korraldajate poolt midagi suurt ja põnevat. Sellel aastaajal koguneb rohkem kui 350 parimat mängurit üle maailma Pariisi, Prantsusmaale. Nagu eelnevatest ESWC uudistest näinud olete, on iga uudise ees Prantsusmaa lipp olnud, kuid seekord on USA lipp. Miks seekord niimoodi? Sellele leiate vastuse edasi lugedes.

Nimelt sellel aastal, ESWC Suur Finaal ei toimu mitte Prantsusmaa pealinnas Pariisis, vaid hoopis teisel kontinendil, Ameerika mandril, San Joses. Kas ESWC tegi õigesti, et viis võistlused Ameerikasse või oli lihtsalt asi sponsorites? Eriliseks teeb asja see, et tänavune serverite host on Euroopast, mitte Ameerikast (arvatavasti põhjusel, et eelmise aasta finaali vaatas ligi 5000 fänni).

Selle aasta alguses nägime, et eelmise aasta võitjad pidid see aasta uuesti kvalifitseeruma. Poola 1.6 tiim PGS muutis nime MYM-ks ja kukkus ennenägematu reegli otsa, mis sundis neid uuesti kvalifitseeruma. Kvalifitseerumise tegi veel raskemaks asjaolu, et samal nädalavahetusel toimus ka KODE5, millele MYM oli juba kvalifitseerunud. MYM läks Venemaale, et võita KODE5 autasu, kuid kaotas mõnele meeskonnale ning jäi kokkuvõttes neljandaks. Ameerika tiim Evil Geniuses oli samuti valiku ees, kas minna KODE5 või ESWC-le. See on nüüd viimane võimalus nende tiimide jaoks.

Tiimid, kes on juba kvalifitseerunud: fnatic, mibr, Alternate, mousesports, SK Gaming.
Suured nimed, kes pole veel kvalifitseerunud: roccat, MYM, mTw, Evil Geniuses, e-STRO .

Enne võistluse algust üks neist mittekvalifitseerunutest ei kvalifitseeru 2008. aasta Suurele Finaalile. Evil Geniuses e-Stro ja mTw lõpetasid samas grupis ning igast grupist saab edasi vaid 2 tiimi. Roccat lõpetas samuti grupis, kus asjalood võivad kulgeda mitmel viisil.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming