EstoWnia 1000$ tour by onlinepokerinfo announced

Paljude taotluste tõttu me siiski otsustasime läbi viia turniir ainult meie riigi piires, kuid kui osalejaid osutub väheseks, siis me lubame ka naabritel osa võtta. Selleks, et vältida noshow’d või feik registratsioone, osavõtumaks on 10$ võistkonnalt. Me jagasime auhinnafondi võimalikult paljude kohtade vahel, et iga hea võistkondki saaks mingi rahasumma.

Turniiri läbiviimise kuupäevad:
29 ja 30 august

Võistkondade arv:
Piiramatu

Läbiviimise süsteem:
Double Elimination

Auhinnafond:
1. 500$
2. 250$
3. 150$
4. 75$
5. 25$

Anti-Cheat:
Absoluutselt kõik mängud viiakse läbi serveritel EAC 3.0-ga. Niiet veenduge, et teil on kõige uuem versioon www.easyanticheat.net

Turniiri serverid:
Turniiri serverid sponseerib Eesti firma www.TORQSERVERS.com, kui kellelgi on enda soome server, siis võib mängida ka sellel, kui mõlemad võistkonnad on nõus. Meie kasutuses on ka mitmed GFM serverid.

Registratsioon:
Selleks, et registreeruda turniiril, te peaksite saatma kirja e-mailile cup@estownia.eu pealkirjaga EstoWnia tourney. Kirjas on vaja kirjutada võistkonna nimi ja line-up, palume kirjutada real nick’id, selleks, et pärast ei oleks probleeme vastuseks saadetakse teile kiri panga arvega, millele peab üle kandma 10$ (110EEK), selgitusse kirjutada samuti võistkonna nimetus.

Kõik küsimused esitata kanali operaatoritele. (#EstoWnia @ Quakenet)

P.S. Meil on vaja tervet nimekirja veebilehtedel, kus kirjutatakse informatsiooni turniirist, selleks väga suur palve kõikidele, kes kirjutab midagi oma kodukale, teatada sellest ka mulle PM’i, mIRC’u, kommidesse või mingil muul viisil. Kui te tahate tänada turniiri läbiviimise eest, siis klikkige banneril või sisenege otse peasponsori lingile www.onlinepokerinfo.ru ja registreeruge kodukal.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming